Поліція заарештувала чоловіка, який у 1996 році застрелив репера Тупака Шакура

Джерело: Sky news
29 вересня у Лас-Вегасі заарештували Дуейна Кіт Девіса, який у 1996 році застрелив репера Тупака Шакура.
Тупак Шакур був один із найвідоміших та найуспішніших американських реперів, шість разів номінувався на премію “Ґреммі” і вважається одним із найвпливовіших реперів усіх часів.
Його вбили в ніч на 7 вересня 1996 року в чорному BMW, яким керував засновник Death Row Records Меріон Найт.
Вони чекали колоною з приблизно 10 автомобілів на червоне світло в Лас-Вегасі, коли біля них зупинився білий Cadillac і почалася стрілянина. Тупак помер після кількох пострілів.
На той час йому було 25 років.
Стрілянина сталася після бійки в казино напередодні ввечері між Орландо Андерсоном, Тупаком і їхніми спільниками.
Було багато свідків, але розслідування тривало довго, частково через те, що ці свідки відмовилися співпрацювати, повідомляла раніше поліція Лас-Вегаса.
Заарештований у п’ятницю чоловік є дядьком Андерсона, одного з відомих суперників Тупака, якого влада давно підозрює у смерті репера.
Андерсон заперечував будь-яку причетність до вбивства Шакура.
- Перстень із золотою, рубіновою та діамантовою короною покійного репера Тупака Шакура продали на аукціоні за понад 1 мільйон доларів, що стало найдорожчим артефактом хіп-хопу.
Президент США Дональд Трамп продовжив роботу застосунку TikTok у країні ще на 75 днів, висловивши надію на співпрацю з Китаєм.
У Сербії закликають до проведення незалежного розслідування повідомлень про використання забороненої звукової зброї проти натовпу під час мирного мітингу 15 березня. Влада це категорично заперечує.
Попри незначне зниження цін, курячі яйця залишаються дорогими для багатьох американців. Напередодні Великодня споживачі шукають альтернативи: у соцмережах популярності набирають відео, де замість традиційних яєць фарбують зефір, картоплю та навіть цибулю.
У п’ятницю, 4 квітня в Києві відбулися зустрічі представників Франції, Великої Британії та України щодо розміщення військового контингенту. Президент України Володимир Зеленський поділився підсумками зустрічі.
Національний фонд гуманітарних наук США (National Endowment for the Humanities) припинив фінансування видавничої програми Українського наукового інституту Гарвардського університету, в рамках якої публікувались книги українських авторів в англійському перекладі.