Поліція затримала молодиків, які слухали російську музику в Києві на тлі трагедії в Сумах

Джерело: Поліція Києва

Поліція Києва та СБУ встановили особи молодиків, які слухали російську музику на столичному Подолі – їх притягнуто до адміністративної відповідальності.

Як зазначається, 13 квітня під час моніторингу соціальних мереж поліціянти виявили відео, на якому група юнаків на вулиці голосно увімкнула музику російських виконавців. Не заважаючи на зауваження перехожих та нагадування про трагедію в Сумах, де внаслідок ракетної атаки загинули десятки людей, молодики не вимкнули російський трек, а натомість зробили музику голосніше та почали глумитися з громадян.

“Відтак правоохоронці встановили особи усіх порушників – це двоє 17-річних місцевих мешканців, а також 20-річний житель Київщини. Свої дії вони пояснюють тим, що перебували у стані сп’яніння, адже напередодні вживали алкогольні напої, які придбав їх старший товариш”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Нацполіція

Фото: Нацполіція

Фото: Нацполіція

Поліціянти склали на порушників адміністративні матеріали за статтями 173 (Дрібне хуліганство) та 178 (Розпивання спиртних напоїв у громадських місцях і поява в громадських місцях у п’яному вигляді) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Батьків порушників також притягнуто до відповідальності за невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей (ст. 184 КУпАП).

Нині з молодиками працюють співробітники Служби безпеки України.

Самі ж молодики вибачилися за свою поведінку.

“Розпивали спиртні напої біля Контрактової площі в обід. До нас підійшла жінка із зауваженням, що ми дуже голосно слухали російську музику. Мені дуже прикро, що я так відповів на її зауваження. Я прошу вибачення”, – сказав один із порушників.

Тоді як інший підтвердив, що також “некоректно” відреагував на зауваження щодо прослуховування російської музики. “Хочу вибачитися за це перед всім українським народом”, – зазначив він.

  • 13 квітня прем’єр-міністр Нідерландів Дік Шуф наголосив, що чергова російська балістична атака на Суми вкотре засвідчила необхідність продовжувати збільшувати тиск на РФ та підтримувати Україну, зокрема наданням засобів протиповітряної оборони.
  • Глава дипломатії ЄС Кая Каллас назвала “жахливим прикладом” посилення російських атак у той час, як Україна погодилася на безумовне припинення вогню.
  • Президент Євроради Антоніо Кошта обурений злочинним ракетним ударом Росії по центру міста Суми.

Міноборони кодифікувало та допустило до експлуатації у Збройних силах України безпілотний авіаційний комплекс українського виробництва В-1, здатний перебувати в повітрі упродовж декількох годин.

Російська армія в Україні значно залежить від постачання артилерійських боєприпасів із Північної Кореї, свідчать внутрішні звіти Міноборони РФ.

Російська армія вже розпочала наступальні дії на Сумщині й Харківщині, попри заяви про переговори. Інформацію підтвердив Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський, зауваживши, що Росія щомісяця збільшує своє угруповання на 8-9 тисяч військових, продовжуючи стратегічну наступальну операцію.

У Сумах збільшилася кількість загиблих до 36 осіб через ракетний удар Росії по центру міста 13 квітня.

У Державному реєстрі майна, пошкодженого та знищеного внаслідок російської агресії, запустили Системи обліку інформації про немайнову шкоду.