Польща формує нову дивізію для розміщення поблизу білоруського кордону

Джерело: Міноборони Польщі

У місті Колно пройшла церемонія відкриття військової частини, яка стала першим підрозділом нової дивізії Легіонів.

Першим підрозділом новоствореного угруповання став моторизований батальйон. На посаду командувача піхотної дивізії призначили бригадного генерала Норберта Івановського.

Відомо, що нова дивізія буде розташовуватися на території чотирьох воєводств: Підляському, Мазовецькому, Вармінсько-Мазурському та Куявсько-Поморському.

Досі немає точної інформації, яким чином озброять новосформований батальйон, проте під час заходу на постері можна було помітити БТР Rosomak з баштою ZSSW-30. За планами польського уряду, нова піхотна дивізія матиме на озброєнні танки M1 Abrams та K2.

Водночас артилерійська бригада, яка входитиме у нову дивізію, повинна отримати 155-мм південнокорейські САУ K9 і польські САУ Krab. Очікується, що чисельність особового складу нової дивізії сягатиме 30 тисяч бійців.

У тимчасово окупованому Севастополі в ніч на 24 червня після атаки спалахнула пожежа на головній електропідстанції, місто залишилася без електропостачання.

Уночі 24 червня російські окупанти атакували хлібокомбінат у Глухові на Сумщині.

У Кривому Розі збільшилась кількість жертв російської ракетної атаки по місту 23 червня.

Унаслідок нічної атаки РФ по Дніпропетровщині поранень зазнало двоє осіб.

Триває 1582-га доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ в Україні у живій силі (вбиті та поранені) перевищили 1,3 млн осіб.