Польща, Литва та Латвія можуть закрити кордони з РБ через загрозу з боку «Вагнер»

Джерело: SkyNews

Польський уряд може прийняти рішення про закриття свого кордону з Білоруссю, якщо поблизу відбудуться серйозні інциденти за участю групи найманців “Вагнер”.

Міністр внутрішніх справ Польщі Маріуш Камінські зауважив, що члени НАТО Литва та Латвія також закриють свої кордони з Білоруссю в цьому випадку.

Якщо ми вирішимо, що це правильна відповідь на цей час, ми призведемо до повної ізоляції Білорусі, – наголосив Камінські.

Минулого тижня найманці “Вагнер” почали тренувати білоруський спецназ, пообіцявши зробити білоруську армію “другою найкращою армією у світі”.

У відповідь Польща вже вирішила направити понад 1000 військових на схід країни. Згодом президент РФ Володимир Путін звинуватив Польщу в територіальних амбіціях відносно колишнього Радянського Союзу.

Зауважимо, за даними Державної прикордонної служби України, станом на 22 липня на території Білорусі перебувало близько 5000 найманців із російської ПВК “Вагнер”.

Раніше в Інституті вивчення війни зауважили, що немає жодних ознак того, що найманці “Вагнер” у Білорусі мають важке озброєння.

Міністерство закордонних справ України дало розпорядження з 18 травня відновити надання консульських послуг чоловікам призовного віку за кордоном.

Станом на 20:30 п’ятниці, 17 травня, ворог веде активні наступальні та штурмові дії на Покровському та Придніпровському напрямках.

Управління освіти Дніпровської районної державної адміністрації в Києві оголосило тендер на закупівлю туалетного паперу на понад 1,5 мільйона гривень.

Київська обласна рада підтримала надання Київському обласному центру допомоги Захисникам України імені Баранова Віталія Анатолійовича.

Згідно з постановою уряду №560 від 16 травня, повістка буде вважатися врученою в разі проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відсутність адресата, якщо ця особа не повідомила ТЦК іншої адреси місця проживання.