Розбіжності та плутанина панують серед російського керівництва після заколоту Пригожина – генерал Міллі
Джерело: Reuters
Генерал США Марк Міллі зазначив, що керівництво Росії зазнає чимало “розбіжностей та плутанини” після заколоту ПВК “Вагнер” 24 червня.
“На стратегічному рівні цілком зрозуміло, що вони переживають багато розбіжностей та плутанини. На дуже високих рівнях відбувається велика драма. Як це все буде відбуватися наприкінці? Я ще не дуже впевнений”, – сказав генерал.
Міллі додав, що російські війська в Україні, швидше за все, більше зосереджені на ситуації на місці та виживають день у день.
Точне місцеперебування Пригожина не повідомляється. Лукашенко спочатку оголосив, що той перебуває в Білорусі, а минулого тижня заявив, що Пригожин повернувся в Росію.
“Я думаю, що він їздить туди-сюди (між Росією та Білоруссю), щоб сказати правду”, – сказав Міллі.
- Під час заколоту Пригожина ПВК «Вагнер» мала намір захопити ядерну зброю, розміщену на базі «Воронеж-45».
- Рішення президента Росії Володимира Путіна відтермінувати покарання ПВК “Вагнер” за нещодавню спробу заколоту ставить його самого та його підлеглих у незручне становище.
- У Держприкордонслужбі України повідомили, що Білорусь може розмістити у себе 8000 найманців ПВК “Вагнер”. Сили оборони готові відповісти на ймовірну загрозу з боку РБ.
Триває 1117-та доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) сягли понад 894 тисячі осіб.
Президент Росії Володимир Путін та інші офіційні особи РФ просувають фейковий наратив, звинувачуючи українських військових нібито у воєнних злочинах під час операцій у Курській області, щоб зірвати переговори про 30-денне перемир’я.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 15 березня. Від початку цієї доби відбулося 128 бойових зіткнень.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 14 березня. Від початку цієї доби відбулося 123 бойових зіткнення.
Росія різко скоротила постачання дизельного пального до Африки на тлі регулярних атак українських безпілотників на її нафтопереробні заводи. У лютому експорт дизеля до африканських країн впав майже вдвічі – з 1,27 млн тонн у січні до 684 тис. тонн, повідомляє Центр цінових індексів.