Польські фермери блокували рух на ще одному пункті пропуску на кордоні з Україною

Джерело: Державна прикордонна служба України в Telegram

13 лютого польські фермери блокували рух вантажівок біля пункту пропуску “Корчова – Краківець”.

Акція протесту розпочалася близько 14:00 неподалік від пункту пропуску “Корчова, що навпроти українського “Краківця”. Аграрії, як повідомили польські колеги, мали намір заблокувати рух вантажівок, що прямують в Україну, на одну годину.

“Блокування пасажирського транспорту не здійснюватиметься”, – йдеться у повідомленні.

У коментарі “УП” речник ДПСУ полковник Андрій Демченко заявив, що о 15:00 рух було нормалізовано.

Загалом на сьогодні обмежено рух через 5 пунктів пропуску на кордоні України з Польщею.

Все більше німців вважають, що європейські країни мають постачити Україні більше озброєння та боєприпасів, свідчать результати опитування ZDF Politbarometer.

У Польщі вже вчетверте протягом місяця висипали зерно, яке транзитом перевозилося залізницею. Цього разу знищено понад 150 тонн агропродукції.

Наприкінці березня відбудеться наступне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, але у новому форматі, повідомив заступник керівника Офісу Президента Олексій Кулеба.

Діджейка Дар’ї Коломієц розповіла американському виданню Time про свій подкаст “Щоденник війни”. В есе, яке опублікували до другої річниці повномасштабного вторгення, вона згадала про початок війни та українців, чиї історії її вразили.

На форумі “Україна. Рік 2024” міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін повідомив, що Україна розробила та успішно випробувала далекобійну ракету власного виробництва, яка здатна уражати цілі на відстані 700 кілометрів.