Польські перевізники розблокували розблокували усі пункти пропуску на кордоні з Україною

Джерело: пресслужба ДПСУ

Станом на вечір 16 січня польські перевізники розблокували рух вантажівок через пункт пропуску “Ягодин-Дорогуськ”.

Повідомляється, що за інформацією від Прикордонної варти Республіки Польща о 20:00 польські перевізники завершили акцію протесту на кордоні.

Наразі оформлення та пропуск через кордон вантажних транспортних засобів в обох напрямках здійснюється у звичайному режимі.

Просимо водіїв врахувати цю інформацію під час планування міжнародних перевезень, — зазначили у повідомленні.

Зауважимо, надвечір 16 січня польські перевізники завершили блокування кордону перед пунктами пропуску “Краківець” та “Рава-Руська”.

Нагадаємо, 6 січня о 21:00 завершилася акція протесту польських фермерів перед пунктом пропуску “Медика – Шегині”, і рух вантажівок відновлено.

Раніше з ЗМІ повідомили, що перевізники з Польщі, які проводили акції протесту на трьох пунктах пропуску на кордоні з Україною, погодилися тимчасово зупинити свій протест нібито до 1 березня. Рішення оголошено після укладення угоди між протестувальниками і урядом Польщі.

Протягом дня, 19 липня, армія РФ здійснила 16 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 59 вибухів. 

Міністерство закордонних справ Німеччини заявило в п’ятницю, 19 липня, що громадянина Німеччини в Білорусі засудили до смертної кари і Берлін інтенсивно спілкується з владою в Мінську щодо його долі.

Станом на 22:00 в п’ятницю, 19 липня, від початку цієї доби по всій лінії фронту відбулося 101 бойове зіткнення. 

Сьогодні, 19 липня, відбувся замах на українську мовознавицю, політикиню, викладачку, доктора філологічних наук Ірину Фаріон….

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич повідомив, що внаслідок російського ракетного удару по Миколаєву вже відомо про 14 поранених, серед них четверо неповнолітніх.