Польські перевізники заблокували ще один пункт пропуску на кордоні з Україною

Джерело: Державна прикордонна служба України

Вранці 23 листопада польські перевізники заблокували ще один пункт пропуску на кордоні з Україною.

Мовиться про пункт пропуску “Медика”, який межує з українським пунктом пропуску “Шегині” у Львівській області. Як і на інших пунктах пропуску, перевізники блокують рух вантажівок.

У ДПСУ попередили, що у зв’язку із цим ускладнений рух можливий як на виїзд з Польщі, так і на в’їзд.

За попередньою інформацією від польських прикордонників, блокування на даній ділянці пропуску може тривати до 26 листопада.

На цьому напрямку зараз на в’їзд до України на території Польщі очікують близько 1400 вантажівок. Легковий транспорт перевізники пропускають.

На цей час прикордонники України вживають заходів щодо відстеження ситуації, уточнення взаємодії зі польськими колегами щодо порядку подальшого пропуску вантажного автотранспорту та категорії вантажів, які будуть пропускатися через кордон.

Як відомо, з 6 листопада на українсько-польському кордоні ускладнено рух вантажного транспорту у пунктах пропуску “Краківець – Корчова”, “Рава-Руська – Гребенне” та “Ягодин – Дорогуськ”. У зв’язку з чим, станом на ранок сьогодні, на цих напрямках з боку суміжної сторони на в’їзд в Україну очікують 2600 вантажівок.

Вночі 2 березня російські окупанти завдали ударів безпілотниками по місту Харків, внаслідок чого спалахнула пожежа.

Найбагатша людина Азії, індійський бізнесмен Мукеш Амбані, організовує вечірку на честь весілля його сина, на яку запрошено майже 1200 осіб.

Друга за величиною лісова пожежа в історії Техасу охопила понад 1,1 мільйона акрів та вбила тисячі великої рогатої худоби.

Україна може отримати перші снаряди протягом кількох тижнів в рамках чеської ініціативи із закупівлі 800 тисяч боєприпасів для України з-за меж ЄС, яку спільно фінансують різні держави.

Згідно з оцінками, опублікованими в The Lancet, більше мільярда людей у ​​всьому світі страждають від ожиріння.