Помер зірка «Міцного горішка» Джон Еймос

Джерело: People

У віці 85 років помер американський актор, зірка культового фільму “Міцний горішок 2” Джон Еймос.

Знаменитість пішов з життя 21 серпня, проте рідні Еймоса повідомили трагічну звістку лише зараз. За словами сина кінозірки Келлі Крістофера Амоса, батько помер природною смертю.

“Із глибоким сумом повідомляю вам, що мій тато відійшов у вічність. Він був найдобрішою людиною із золотим серцем. Його любили в усьому світі. Багато шанувальників вважають його своїм телевізійним батьком. Він прожив хороше життя. Його спадщина продовжить жити в його видатних роботах на телебаченні та в кіно”, – прокоментував Амос.

Довідка. Еймос здобув популярність завдяки ролі Джеймса Еванса, голови сім’ї в серіалі “Добрі часи”. Його персонаж у цьому шоу вважався одним із перших позитивних образів темношкірих батьків на американському телебаченні.

У 1988 році артист зіграв власника ресторану швидкого харчування у фільмі “Поїздка в Америку”. Після цієї ролі він перевтілився у тюремного охоронця у стрічці “Тюряга” Сильвестра Сталлоне. Крім того, Еймос також знімався у серіалах “Поїздка до Америки”, “Принц з Беверлі-Гіллз”.

Проте найбільшу славу Джону принесла участь у другій частині культового бойовика “Міцний горішок”. В фільмі він зіграв роль офіцера спецпідрозділу.

Намагання Росії зміцнити свою військову базу на сході Лівії, після повалення режиму Асада у Сирії, зіштовхуються зі спротивом з боку лівійського уряду.

Вчора, 20 грудня, Рада директорів Міжнародного валютного Фонду затвердила шостий перегляд програми “Механізм розширеного фінансування” (EFF), що дає Україні доступ до приблизно 1,1 млрд доларів.

США скасували нагороду в 10 мільйонів доларів за Ахмеда аль-Шараа, лідера “Хайят Тахрір аш-Шам” (ХТШ) – угруповання, яке повалило режим Башара Асада.

21 грудня президент України Володимир Зеленський провів маштабні кадрові перестановки в міністерстві закордонних справ, а також звільнив низку послів.

Днями видання The Economist опублікувало матеріал про декомунізацію і дерусифікацію в Одесі. Однак, автор висвітлив ситуацію однобоко і повторював російські наративи.