Понад 40% українців віддають перевагу Телеграм-каналам, а телемарафону – 16,6% – опитування
Джерело: Сергій Дембіцький/Facebook
Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення 6 серпня зустрілася з соціологами. Виявилось, що найбільше українці отримують новин з Телеграму та невеликих YouTube-каналів – 40,2%. Тоді як телемарафон обрали 16,6%.
Про це повідомив Сергій Дембіцький, доктор соціологічних наук, член-кореспондент НАН України, заступник директора Інституту соціології НАНУ.
Фахівці Інституту соціології НАН України дослідили телемарафон “Єдині новини” та ряд медіа. Для цього опитали понад 4 тисячі респондентів.
За результатами опитування, найбільше українців отримують новин із Телеграму та невеликих YouTube-каналів – 40,2%. Телемарафон ж обрали 16,6%
Примітно, що більшість опитуваних вважають установки телемарафону щодо позиції країни у війні невизначеними. В решті ж медіа цей показник коливається від 25,5 до 36,6 відсотка.
Найбільш впевненими у перемозі, на думку респондентів, виявились Прямий, 5 канал, Еспресо тощо – 49,7%.
У Телеграмі ж найпесимістичніші результати – у перемозі повністю впевнені 25,9%, а 7,4% – зовсім не впевнені.
- За інформацією народного обранця Ярослава Железняка, із держбюджету України вже витратили 894 мільйони гривень на “Єдиний марафон”. І це лише за перше півріччя.
- 8 квітня стало відомо, що низка телеканалів телемарафону “Єдиних новин” отримали статус критично важливих для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період. Відтак нардеп повідомив, що серед переліку є і ТОВ “Кінокіт”, яке пов’язують з урядом.
- Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль прокоментував петицію щодо перенаправлення коштів, призначених для телемарафонів “Єдині новини” та телеканалу “FreeДом” на фінансування закупівлі безпілотників та пікапів для потреб Збройних сил, зазначивши, що це недоцільно.
Віцепрезидентка Філіппін Сара Дутерте публічно заявила, що найняла кілера для вбивства президента, його дружини і спікера Палати представників, якщо її саму вб’ють.
В останню суботу листопада в Україні вшановують жертв Голодомору 1932-1933 років та масових штучних голодів…
У зоопарку провінції Альберта (Канада), через помилку працівника померла молода горила Еяре.
Енергетики відновили роботу високовольтної повітряної лінії живлення, що з’єднує тимчасово окуповану Запорізьку АЕС з енергосистемою України. Вона була пошкоджена через російські обстріли.
Британець зізнався, що здійснив підпал лондонського підприємства, пов’язаного з Україною, і що він отримав гроші від іноземної розвідки, ймовірно, російської.