Понад півтори тисячі осіб готові приєднатися до відновлення деокупованих територій через вступ до кадрового резерву
Джерело: Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України
Більш ніж 1 700 українців готові приєднатися до відновлення деокупованих територій через вступ до кадрового резерву.
“Охочих долучитися до кадрового резерву для державної служби на деокупованих територіях стає дедалі більше. Згідно з останніми даними, в системі зареєстровано 1757 анкет, з них 1573 – вже зараховано”, – повідомили у відомстві.
Серед кандидатів у кадровий резерв більшість – чоловіки. Вони подали уже 994 анкети. Жінки відправили 763 заяви.
Наразі у розрізі регіонального спрямування до трійки фаворитів серед потенційних державних службовців входять Крим, Донецька та Запорізька області. Найпопулярнішою сферою серед кандидатів залишається напрям адміністративного керівництва.
У Мінреінтеграції зазначили, що реєстрація все ще триває й закликали долучатися до відновлення деокупованих територій.
- У Херсонській області розпочалися роботи з комплексного відновлення будинків. Відтак вже приступили до перших п’яти житлових будинків у Посад-Покровському.
- У Бучанській громаді відновили понад 900 будівель, які постраждали внаслідок російського вторгнення і окупації. Багатоповерхові, приватні та соціальні об‘єкти було відбудовано повністю або частково.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 6 липня. На даний час відбулося 149 бойових зіткнень.
З початку літа через російські обстріли постраждали шестеро медиків екстреної медичної допомоги. Загалом пошкоджені 24 автомобілі швидкої, з яких два знищені вщент.
Попри загрозливу ситуацію на фронті, де російські війська ведуть активні наступи й майже перетворили Суми на “сіру зону”, увагу спостерігачів дедалі більше привертає інший фронт – внутрішньополітичний. У червні в Україні загострилися кадрові конфлікти, антикорупційні справи та боротьба за контроль над урядом і силовими відомствами. У центрі – голова Офісу президента Андрій Єрмак.
Сьогодні, 6 липня, російські війська атакували ударними дронами будівлю Кременчуцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки у Полтавській області.
Центральна міська клінічна лікарня №6 у тимчасово окупованому Донецьку перебуває у занедбаному стані. У медичному закладі спостерігається гостра нестача медикаментів та персоналу, зафіксовані випадки фізичного зносу приміщень — зокрема, пошкодження підлоги та зламані меблі.