Понад півтори тисячі осіб готові приєднатися до відновлення деокупованих територій через вступ до кадрового резерву

Джерело: Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

Більш ніж 1 700 українців готові приєднатися до відновлення деокупованих територій через вступ до кадрового резерву.

“Охочих долучитися до кадрового резерву для державної служби на деокупованих територіях стає дедалі більше. Згідно з останніми даними, в системі зареєстровано 1757 анкет, з них 1573 – вже зараховано”, – повідомили у відомстві.

Серед кандидатів у кадровий резерв більшість – чоловіки. Вони подали уже 994 анкети. Жінки відправили 763 заяви.

Наразі у розрізі регіонального спрямування до трійки фаворитів серед потенційних державних службовців входять Крим, Донецька та Запорізька області. Найпопулярнішою сферою серед кандидатів залишається напрям адміністративного керівництва.

У Мінреінтеграції зазначили, що реєстрація все ще триває й закликали долучатися до відновлення деокупованих територій.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну інформацію станом на 22:00 23 червня. З початку доби відбулося 116 бойових зіткнень. Ворог концентрував свої зусилля на Покровському та Курахівському напрямках. Сили оборони знають про плани ворога та роблять все, щоб їх зірвати.

23 червня глава Міноборони Чехії Яна Чернохова повідомила, що перші снаряди, закуплені в межах чеської ініціативи, передадуть Україні вже наприкінці червня.

Вже через кілька тижнів після дозволу Україні використовувати зброю, надану США, для обмежених ударів по території Росії, країна досягає певних успіхів у зупиненні наступу російських військ вздовж північно-східного фронту. Одначе, військові командири закликають зняти обмеження на застосування ракет великої дальності.

Станом на 23 червня російські війська намагаються закріпитися на західних околицях села Новоолександрівка на Донеччині. Сили Оборони України проводять ураження живої сили, щоб зупинити подальше просування ворога.

Інтереси безпеки Німеччини та Європи безпосередньо торкаються війни Росії проти України, заявив міністр економіки ФРН Роберт Габек у Пекіні на зустрічі з головою Національної комісії з розвитку та реформ (NDRC) Чженом Шаньцзе. Також сторони обговорювали й висновки Єврокомісії щодо можливого введення тарифів на китайські електромобілі.