У Бучі частково або повністю відновили більше ніж 900 будівель

Джерело: Бучанська міська рада.

У Бучанській громаді відновили понад 900 будівель, які постраждали внаслідок російського вторгнення і окупації. Багатоповерхові, приватні та соціальні об‘єкти було відбудовано повністю або частково.

Фото: Бучанська міська рада

Громаду відновлюють коштами з місцевого бюджету, так і грошима, які були передані з бюджетів вищого рівня.

Фото: Бучанська міська рада

Протягом 2022-2023 років було використано близько 548 млн грн на відновлення соціальних об’єктів та житлового фонду.

Всього під час російської окупації було пошкоджено 3 156 об’єктів інфраструктури. Зазначимо, що цей період тривав з 25 лютого по 31 березня.

Фото: Бучанська міська рада

Фото: Бучанська міська рада

Фото: Бучанська міська рада

Європейська комісія попередила Словаччину, що розпочне негайні судові заходи, якщо країна ухвалить закон, що передбачає обмеження на діяльність неурядових організацій та ЗМІ.

Заступник міністра оборони з питань європейської інтеграції Олександр Балануца провів переговори з послом Японії в Україні Мацудою Кунінорі. Сторони зокрема обговорили нещодавно підписану угоду про підтримку України та подальшу співпрацю.

Ввечері 24 липня речник Військово-Морських сил України Дмитро Плетенчук повідомив, що Росія вивела усі свої військові кораблі з Азовського моря.

Чехія приєдналася до коаліції безпілотників для України на чолі з Латвією та Великою Британією після того, як делегація країни підписала меморандум про взаєморозуміння під час 75-го ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 24 липня. На даний час відбулося 125 бойових зіткнень.