Порошенко закликав припинити тиск на бізнес та журналістів

Джерело: пресслужба “Європейська Солідарність”

У п’ятницю, 19 січня, лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко привіз на фронт техніку, FPV-дрони і “Мавіки” та закликав припинити тиск на журналістів й представників бізнесу, оскільки це завдає шкоди Україні і руйнує міжнародну підтримку. 

Фото: “ЄС”

“Негідники, які 24 лютого здриснули з Києва, окопалися в Личаківському суді і на сьогоднішній день атакують журналістів, атакують інвесторів, атакують і ганьблять Україну. Ви намагаєтеся взяти бізнес, журналістів у заручники, замінити інвесторів на інвест-нянь. Зупиніться!”, – сказав Порошенко.

Він зазначив, що про тиск на журналістів та підприємців писали світові видання, зокрема Financial Times та Bloomberg.

“Financial Times про це написала, і Bloomberg – щодо підприємців, які боряться з корупцією, щодо журналістів, які боряться з корупцією”, – наголосив Порошенко.

П’ятий президент України закликав об’єднатися навколо ЗСУ і спрямовувати зусилля на досягнення перемоги, бо “якщо ми не допоможемо Збройним Силам, ворог прорветься і буде загрожувати всій Україні”.

Понад 30 знаменитостей знялися у відеоролику, в якому висловлювали підтримку Україні в другу річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Протягом дня, 24 лютого, російські загарбники здійснили 20 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 197 вибухів. 

Генеральний директор Міжнародної ради аеропортів Європи (ACI EUROPE) Олів’є Янковець в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна” наголосив, що без повноцінно функціональних аеропортів “ми не бачимо можливості відновлення України”.

В суботу, 24 лютого, міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишін та CEO і співзасновник німецької компанії Helsing GmbH Гундберт Шерф підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва у сфері безпеки й оборони.

В другу річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок відвідала Одесу.