Porsche з фільму «Ризикований бізнес» з Томом Крузом продадуть на аукціоні за $1,7 млн

Джерело: The Sun
Ретро-спорткар 1979 року Porsche 928, нам якому, як вважається, американський актор Том Круз вчився керувати автомобілем, а також який зʼявився у фільмі “Ризикований бізнес”, продадуть на аукціоні.
Як розповіли у виданні, увагу кінорежисера Пола Брікмана привернули золотий кузов, пишний дизайн і спортивні характеристики Porsche 928. Авто зʼявляється у головній ролі його фільму 1983 року.
“Ризикований бізнес” розповідає про пригоди та нещасні випадки, що стаються з підлітком – сином багатих батьків, який розбиває дорогу машину свого тата та перетворює свій сімейний будинок на дім розпусти, намагаючись покрити рахунки за ремонт. Роль підлітка зіграв 21-річний Том Круз.
В одній із найвідоміших сцен Porsche скочується з пірса в озеро Мічиган, дорогою наїжджаючи на Круза, який забуває поставити ручне гальмо.
У зйомках використали три ідентичні моделі Porsche 928, одну з яких нині й виставили на продаж. Це не той автомобіль, який занурився в озеро, тому він залишається у чудовому стані.
У машині є також підписи від акторського складу фільму всередині та деякі цитати зі сценарію.

Фото: cars.bonhams.com

Фото: cars.bonhams.com
Двигун має потужність 230 кінських сил, забезпечуючи максимальну швидкість 230 км/год. Орієнтовна ціна складає близько $1,7 млн.
- На американському аукціоні за 568 тисяч доларів США продали автомобіль Ferrari, який колись належав співачці Шер.
Президент Литви Гітанас Науседа заявив, що де-юре визнання російського контролю над Кримом може стати “бомбою уповільненої дії”.
У 2025 році Україна очікує понад 39 мільярдів доларів бюджетної підтримки. Надходження цих коштів підтверджено партнерами.
У Києві жінка танцювала на балконі житлового комплексу під російську музику в День жалоби за загиблими внаслідок російського нападу 24 квітня. Її притягнули до адміністративної відповідальності.
У застосунку “Армія+” запустили новий навчальний курс про фінансову грамотність для військових.
Уряд Китаю розглядає можливість призупинення дії 125% тарифу на деякі види американського імпорту, оскільки економічні витрати від торговельної війни “око за око” значно впливають на певні галузі промисловості.