Посол Німеччини Мартін Єґер відвідав північний кордон України
Джерело: Мартін Єґер у Twitter.
Новопризначений посол Німеччини в Україні Мартін Єґер відвідав північний кордон України.
“Мав честь відвідати північний кордон країни разом з українськими прикордонниками. Вони чудово виконують свою роботу, захищаючи майбутній зовнішній кордон ЄС. Німеччина пишається тим, що підтримує цих відданих і хоробрих чоловіків і жінок”, – написав дипломат.
Зазначимо, що нещодавно, у липні цього року, Мартін Єґер став послом Федеративної Республіки Німеччина в Україні. До цього він був послом Німеччини в Іраку.
Нагадаємо, що 20 липня, заступник міністра закордонних справ України Євген Перебийніс прийняв копії вірчих грамот у новопризначеного посла Федеративної Республіки Німеччина в Україні Мартіна Єґера.
Євген Перебийніс поінформував співрозмовника про актуальну ситуацію в Україні в умовах протидії російській агресії та відзначив важливість отриманої масштабної допомоги з боку Німеччини.
Зі свого боку, Мартін Єґер запевнив у незмінній підтримці Німеччиною суверенітету та територіальної цілісності України, а також наголосив на готовності німецького уряду й надалі посилювати військову, економічну та гуманітарну допомогу Україні.
- Заступниця міністра оборони Ганна Маляр повідомила, що росіяни відчайдушно намагаються зупинити наступ ЗСУ. Крім того, на Куп‘янському напрямку ворог поставив собі за мету повернути території, які втратив восени 2022 року.
- Президент Володимир Зеленський зазначив, що російські війська всіма силами намагаються зупинити українських армійців.
- В Україні триває 528-ма доба повномасштабного російського вторгнення. За цей час українські воїни знищили більш як 249 тисяч загарбників.
Криза пального у тимчасово окупованому Криму почала впливати на ринок праці: жителі повідомляють про затримки зарплат, звільнення та вимушені неоплачувані відпустки.
Росія здатна продовжувати війну проти України ще протягом кількох років, попри втрати та економічний тиск. Про це заявив очільник Агентства розвідки Польщі Павел Шота, попередивши, що Кремль може рухатися до подальшої ескалації та тестування НАТО.
28 червня російські війська здійснили авіаційні удари по одному з районів Запоріжжя. Внаслідок чергової атаки загинули двоє цивільних, ще 16 осіб постраждали.
Сили оборони здійснили удари по двох нафтопереробних заводах у Росії, залізничному мосту в тимчасово окупованому Криму, складу боєприпасів на окупованій Донеччині. Також у Генштабу підтвердили ураження заводу “Титан-Барикади” у Волгограді.
У ніч на 28 червня російські війська під час чергового масованого обстрілу пошкодили фармацевтичне підприємство “Дарниця” у Києві.