Повінь в Індонезії забрала життя 21 людини, понад 80 тисяч – евакуйовано

Джерело: DW із посиланням на AFP

Унаслідок повеней в індонезійській провінції Західна Суматра загинула 21 людина, ще понад 80 тисяч осіб було евакуйовано.

“21 людину було знайдено мертвими, а шестеро інших вважаються зниклими безвісти”, – сказав Фаджар Сукма, офіційний представник Агентства із пом’якшення наслідків стихійних лих Західної Суматри.

Тоді як у Національному агентстві з ліквідації наслідків стихійних лих поінформували, що понад 80 тисяч людей були евакуйовані до тимчасових держпритулків, а більш ніж 20 000 будинків були затоплені до рівня даху внаслідок негоди.

За даними видання, зсуви ґрунту заважають проведенню рятувальних операцій у провінції. Зокрема зсув у районі Паданг Паріаман простягнувся на 50 метрів.

“Надання допомоги загиблим і зниклим безвісти ускладнювалося перебоями в електропостачанні, заблокованими дорогами, вкритими густим брудом і уламками”, – пояснив представник регіонального управління із ліквідації наслідків стихійних лих Доні Юсрізал.

У найближчі дні у провінції прогнозують дощ, влада попередила про майбутню небезпеку від повеней та зсувів.

Колишній футболіст Девід Бекхем подає до суду на Марка Волберга, як стверджує, через фінансові збитки під час співпраці.

У місті Бершадь, що на Вінниччині, 22 квітня відбулося прощання з 20-річним поліцейським Максимом Зарецьким, якого вбили під час виконання службових обов’язків. У зв’язку з трагедією в Бершадській громаді оголошено день жалоби.

У відповідь на зростаючу геополітичну напруженість та внутрішні виклики, КНР значно збільшила активність своїх шпигунських агентств, зокрема Міністерства державної безпеки (MSS). Це відомство посилило свої зусилля у сфері національної безпеки, звертаючи особливу увагу на зовнішні загрози.

22 квітня російські війська вкотре обстріляли Харків. Голова міста поінформував, що росіяни цілили по інфраструктурному обʼєкту. Наразі інформація щодо постраждалих та руйнувань уточнюється.

22 квітня у Вінниці одному з підозрюваних у вбивстві та замаху на життя поліціянтів на Гайсинщині, а також у дезертирстві, обрано безальтернативний запобіжний захід у виді тримання під вартою.