Працівники Neuralink хочуть продати акції компанії після випробування імплантату на людині

Джерело: Reuters

Деякі співробітники компанії “Neuralink” Ілона Маска готуються продати акції компанії з виробництва мозкових імплантатів у зв’язку зі стрімким зростанням їхньої вартості після першого випробування на людях.

Компенсація акціями є великим стимулом для працівників таких стартапів, як Neuralink. Акції, які вони отримують, не перебувають у вільному обігу, і працівники, які хочуть продати їх без благословення компанії, змушені використовувати складні схеми на нішевих приватних біржах.

Зараз деякі співробітники та інвестори “Neuralink” готуються до того, що компанія Маска вже наступного місяця запустить тендерну пропозицію з викупу акцій у співробітників.

Стрибок в оцінці Neuralink після запуску першого випробування на людях в січні очевидний в торгівлі на вторинному ринку. Хоча ці угоди невеликі за обсягом і не дають надійних даних для поточної оцінки, але всі вони вказують на зростання вартості – деякі з них досягли 8 мільярдів доларів, що більш ніж удвічі перевищує вартість компанії торік.

Компанія “Neuralink” назвала своє перше випробування на людях успішним. Компанія заявила, що усунула початкову проблему, пов’язану з тим, що нитки імплантату виходили з мозку першого пацієнта, і готується до подальших випробувань у Британії та Канаді. Нещодавно Маск заявив, що компанія планує незабаром зробити імплантацію другому пацієнту.

Ілон Маск роками створював дефіцит акцій своїх стартапів, перетворюючи їх на “ексклюзивні клуби”, що приймають лише кількох інвесторів.

За словами інвесторів і людей, які тісно співпрацювали з Маском, цей дефіцит зробив акції затребуваними.

Neuralink просить своїх співробітників не торгувати своїми акціями на вторинному ринку, вважаючи за краще, щоб вони продавали акції під час тендерних пропозицій, які компанія може контролювати.

  • Компанія Synchron, конкурент стартапу Ілона Маска з виробництва мозкових чипів Neuralink, запустила онлайн-реєстр для пацієнтів, які бажають долучитися до масштабного клінічного випробування.
  • Інспектори Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США (FDA) виявили проблеми з веденням записів і контролем якості експериментів на тваринах у компанії Neuralink Ілона Маска.

У Генеральному штабу ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 26 листопада. З початку доби відбулося 208 бойових зіткнень. На Покровському напрямку ситуація складна, проте контрольована Силами оборони. 

Україна не чинитиме перешкод полякам у пошуку та ексгумації жертв Волинської трагедії. Про це мовилося під час зустрічі міністра МЗС Польщі Радослава Сікорського з українським колегою Андрієм Сибігою.  

Фахівці “Охматдиту” успішно провели складну операцію для 12-річної дівчинки, котра народилася з рідкісною патологією – адреногенітальним синдромом. Цей стан виникає через надлишкове виділення наднирниками чоловічих гормонів, що призводить до аномального формування зовнішніх статевих органів.

Колишня глава МЗС Австрії Карін Кнайсль, котра також відома своїми танцями з Путіним на власному весіллі, стане викладачкою Рязанського державного університету, заявив виконувач обов’язків ректора університету РФ Дмитро Боков.

Акторка Анна Тейлор-Джой, відома ролями в серіалі “Хід королеви” та фільмі “Дюна”, розповіла про плани зіграти персонажа компанії Disney.