Правоохоронці затримали 20-річного киянина, який готував замах на військового

Джерело: Служба безпеки України
СБУ спільно з Нацполіцією затримали у столиці російського агента, який після підпалів авто у Києві повинен був скоїти замах на українського офіцера.
За даними слідства, фігурант – 20-річний мешканець столиці, який співпрацював з ворогом.
Спершу окупанти дали молодику завдання підпалити автомобілі українських захисників, аби впевнитись у його спроможності виконувати інші вказівки.
Після виконання перших доручень, РФ поручила підозрюваному встановити відеоспостереження за одним з українських військових, аби згодом скоїти на нього замах.
СБУ та Нацполіція завчасно викрили ворожі плани і затримали зловмисника у власному помешканні, коли він готувався до проведення дорозвідки поблизу “цілі” і ще не встиг встановити камеру.
Під час обшуків у нього вилучено легкозаймисту суміш, яку він використовував для підпалу авто та мобільний телефон з доказами злочинів.
На підставі зібраних матеріалів слідчі Служби безпеки повідомили фігуранту про підозру за ч. 1 ст. 114-1 Кримінального кодексу України (перешкоджання законній діяльності ЗСУ та інших військових формувань в особливий період).
Зловмисник перебуває під вартою. Йому загрожує до 8 років тюрми.
- В Києві СБУ та Нацполіція затримали 16-річного юнака, який за наказом російських спецслужб підпалював авто Сил оборони.
Міністр закордонних справ Андрій Сибіга зустрівся з тимчасово повіреною у справах США в Україні Джулі Девіс з нагоди завершення її дипломатичної місії.
Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський вважає, що переговори між Україною та Росією щодо врегулювання війни мають відбуватися без посередників.
У тимчасово окупованому Севастополі вже кілька днів спостерігаються перебої в роботі громадського транспорту через нестачу пального.
Російські окупанти продовжують мілітаризацію молоді на тимчасово окупованій Луганщині. У літніх таборах вони навчають підлітків із луганського осередку центру військово-спортивної підготовки “Воїн”, приділяючи особливу увагу юнакам віком 16–17 років.
Російські окупанти безпілотниками атакували Чернігів. Унаслідок ударів постраждали двоє людей.