Представники російської церкви агітують дітей на ТОТ служити в армії РФ – ЦНС

Джерело: ЦНС

У Центрі національного спротиву поінформували, що представники РПЦ на тимчасово окупованих територіях посилюють зусилля у межах кампанії з агітування українських дітей до армії РФ.

Так звані священнослужителі РПЦ розгорнули масштабну акцію на тимчасово окупованому Запоріжжі, вкотре підтверджуючи політику РФ. У Мелітополі священики російської церкви, котрі також є військовослужбовцями росгвардії, закликають дітей до вступу до армії РФ.

А поки ще дітки підростають, вчать їх вбивати усіх, хто протистоїть окупації України, – зазначили у повідомленні.

Нині на ТОТ проводять “військово-патріотичні” навчання для юнармійців та добровільній молодіжній дружині Мелітополя. Зауважується, що, корім політінформації, вишколи передбачають навики поводження із вогнепальною зброєю, тактичну медицину.

Такі заходи зі сторони ФСБешників у рясах стали вже системними і особливо небезпечними у плані промивання мізків молодих людей. Представники РПЦ чітко працюють за методичками Кремля та не соромляться використовувати духовні цінності для переконань стати мʼясом для путінської армії вбивць та ґвалтівників, – наголосили у Нацспротиві.

У ЦНС попередили воєнних злочинців про відповідальність. Тоді як небайдужих закликали повідомляти інформацію про ворога та його посібників за посиланням.

Раніше ми повідомляли, що згадавши ім’я російського президента Володимира Путіна, школярі з тимчасово захоплених районів Донецької області можуть отримати додатковий бал на підсумкових іспитах.

Варто додати, результати нового дослідження, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС), свідчать, що 63% респондентів підтримують заборону Української православної церкви Московського патріархату.

Протягом дня, 19 липня, армія РФ здійснила 16 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 59 вибухів. 

Міністерство закордонних справ Німеччини заявило в п’ятницю, 19 липня, що громадянина Німеччини в Білорусі засудили до смертної кари і Берлін інтенсивно спілкується з владою в Мінську щодо його долі.

Станом на 22:00 в п’ятницю, 19 липня, від початку цієї доби по всій лінії фронту відбулося 101 бойове зіткнення. 

Сьогодні, 19 липня, відбувся замах на українську мовознавицю, політикиню, викладачку, доктора філологічних наук Ірину Фаріон….

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич повідомив, що внаслідок російського ракетного удару по Миколаєву вже відомо про 14 поранених, серед них четверо неповнолітніх.