Представники руху «Жовта стрічка» поширили українську символіку в Криму
Джерело: “Жовта стрічка”
В Сімферополі, Севастополі та Ялті активісти громадського руху спротиву окупації “Жовта стрічка” продовжують поширювати українську символіку.
“Сімферополь, Севастополь, Ялта — це Україна! Дощ, сніг та негода не перешкоджають активістам руху “Жовта Стрічка” чинити спротив окупантам”, – зазначають активісти.
Вони поділились фото жовтих стрічок на фоні новорічної ялинки в Сімферополі, поблизу бухти в Ялті та на рекламних дошках оголошень й вулицях тимчасово окупованого Севастополя.
“Пишаємось українцями. Віримо та чекаємо на ЗСУ”, – зазначають активісти.
- На тимчасово окупованих територіях активісти громадського руху спротиву окупації “Жовта стрічка” успішно наповнюють тимчасово захоплені міста українською символікою. Тому окупанти змушують своїх звезених “волонтерів” замальовувати символіку України.
- Російські окупанти планують у тимчасово захоплений Маріуполь заселити 300 тисяч громадян РФ. Це входить у так званий “план розвитку”.
- На тимчасово окупованих територіях України триває примусова паспортизація місцевих мешканців.
- Представники українського руху спротиву окупації “Жовта стрічка” продовжують знищувати пропагандистську макулатуру на тимчасово окупованих територіях.
У грудні міністри сільського господарства України та Польщі мають намір провести переговори стосовно ситуація на сільськогосподарських ринках.
Сполучені Штати Америки мають намір щотижня відправляти Україні партії озброєння, щоб встигнути використати залишок у 7,1 млрд доларів до завершення каденції чинного президента Джо Байдена.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 14 листопада. Загалом від початку цієї доби відбулося 138 бойових зіткнень.
Обраний 47-м президентом США Дональд Трамп обрав лояльних до своєї політики осіб із невеликим досвідом на кілька ключових посад, приголомшивши деяких союзників і давши зрозуміти, що він серйозно налаштований на зміну.
Печерський районний суд міста Києва 13 листопада переніс розгляд справи митрополита УПЦ Московського патріархату, колишнього намісника Києво-Печерської лаври Павла (Лебедя), котрий обвинувачується у виправдовуванні російської військової агресії проти України.