Представники українського спротиву продовжують нищити пропагандистську макулатуру на ТОТ – ЦНС

Джерело: Центр національного спротиву

Представники українського руху спротиву окупації “Жовта стрічка” продовжують знищувати пропагандистську макулатуру на тимчасово окупованих територіях.

Зауважується, що лише у Мелітополі за минулі сім діб спалено:

  • 230 примірників газет від КПРФ “Запорожская правда”;
  • 112 буклетів ЛДПР;
  • 800 примірників “Запорожскій вестник”.

Зазначається, що всі ці так звані “газети” окупанти роздають на вулицях безплатно, оскільки ніхто купувати це не буде. У ЦНС уточнили, що редакція цих “медіа” майже повністю комплектується з завезених росіян.

Нещодавно у Центрі національного спротиву повідомили, що на тимчасово окупованих територіях росіяни продовжують “політику промивання мізків” дітям і завозять російську літературу.

Також стало відомо, що на тимчасово окуповані території Луганської області російські загарбники завезли понад 750 тисяч пропагандистських книг.

Раніше у ЦНС повідомляли, що на тимчасово окупованих територіях України росіяни планують поширити в освітніх закладах нові підручники “з історії”.

13 червня розпочалося засідання Ради Україна-НАТО на рівні міністрів оборони. Глава НАТО Єнс Столтенберг запевнив у посиленні оборонної підтримки нашої держави на тлі триваючого вторгнення РФ.

Під час затримки із погодженням безпекової допомоги Конгресом США, Словенія не зволікала та, ймовірно, таємно спорядила Україні військову допомогу.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну ситуацію на фронті станом на 22.00 13 червня. За добу відбулося 87 бойових зіткнень. Ситуація залишається напруженою, проте, контрольованою.

13 червня командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Павлюк повідомив про кількість знищених ворожих засобів повітряної розвідки за тиждень.

13 червня у межах 23-го засідання Контактної групи з питань оборони України у форматі “Рамштайн” відбулася чергова зустріч міністра оборони України Рустема Умєрова з главою оборони США Ллойдом Остіном. Сторони визначили пріоритетний вектор у постачанні озброєння Силам оборони, наголосивши на продовженні та посиленні допомоги.