У Запорізькій області росіяни погрожують депортацією вчителям, які відмовилися від співпраці з окупаційною владою – ЦНС

Джерело: Центр національного спротиву.

На тимчасово захоплених територіях Запорізької області представники окупаційної адміністрації чинять психологічний тиск на освітян, які відмовились працювати на окупаційну владу.

Зокрема, на тимчасово окупованих територіях Запорізької області зафіксовано випадки обшуків, які проводились у домівках вчителів, що не пішли на роботу в захоплену росіянами школу.

За даними ЦНС, російські окупанти шукали докази співпраці з Силами оборони України та погрожували освітянам депортацією, якщо вони не підуть на співпрацю з окупаційною адміністрацією.

У ЦНС додали, що окупанти не можуть знайти достатньо вчителів для роботи у підконтрольних їм школах, оскільки місцеві мешканці відмовляються йти на співпрацю. Тому їм доводиться привозити вчителів з території РФ.

15 липня президент Володимир Зеленський підписав указ щодо внесення змін до складу Ставки Верховного Головнокомандувача.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 15 липня. З початку доби відбулося 110 бойових зіткнень.

Розгортання американських ракет середньої дальності на території Німеччини – це відповідь на вихід Москви з договору про ліквідацію ракет середньої та малої дальності, заявив офіційний представник уряду ФРН Штеффен Гебештрайт.

Кабінет Міністрів України виділяє 1,65 мільярда гривень на закупівлю сучасного обладнання для оновленого шкільного курсу “Захист України”, повідомив міністр з цифрової трансформації Михайло Федоров.

США та союзники пообіцяли винищувачі американського виробництва F-16 понад рік тому. Однак, офіційні особи НАТО посилаються на невелику кількість англомовних пілотів.