Представники руху «Жовта стрічка» поширили українську символіку в Криму

Джерело: “Жовта стрічка”

В Сімферополі, Севастополі та Ялті активісти громадського руху спротиву окупації “Жовта стрічка” продовжують поширювати українську символіку.

Фото: “Жовта стрічка”

“Сімферополь, Севастополь, Ялта — це Україна! Дощ, сніг та негода не перешкоджають активістам руху “Жовта Стрічка” чинити спротив окупантам”, – зазначають активісти.

Вони поділились фото жовтих стрічок на фоні новорічної ялинки в Сімферополі, поблизу бухти в Ялті та на рекламних дошках оголошень й вулицях тимчасово окупованого Севастополя.

Фото: “Жовта стрічка”

“Пишаємось українцями. Віримо та чекаємо на ЗСУ”, – зазначають активісти.

У мережі поширився інтернет-тренд щодо приручення домашніх тварин — до нього долучилися й українські військові. Наприклад, користувачка @wikentiyax розповіла про долю кота, якого назвали Паладін.

Станом на 20 травня Сили оборони України контролюють Вовчанськ (Харківська область) приблизно на 60%. Водночас російські військові не припиняють штурмувати місто, зазначив заступник голови Харківської ОВА Роман Семенуха.

Джерело: InformNapalm  InformNapalm продовжує проводити розслідування на основі даних, отриманих від хактивістів групи “Кібер Спротив”,…

Заступник командира 3-ї окремої штурмової бригади Максим Жорін прокоментував поточну ситуацію на фронті.

Продовольчий гігант Danone повідомив, що завершив продаж своїх активів та виходить з російського ринку, на який припадало близько 5% світових продажів компанії і де працював понад 30 років.