Прем’єр-міністерка Італії назвала сурогатне материнство «нелюдським»

Джерело: CNN

Прем’єр-міністерка Італії Джорджія Мелоні заявила, що сурогатне материнство є “нелюдським” і закликала до суворіших покарань за це, зокрема штрафи до 1 мільйона доларів і два роки ув’язнення.

“Я продовжую вірити, що сурогатне материнство — це нелюдська практика. Я підтримую законопроєкт, який робить це загальним злочином”, — сказала Мелоні.

Сурогатне материнство є незаконним в Італії, проте партія Мелоні “Брати Італії” представила законопроєкт, який передбачатиме подальшу кримінальну відповідальність за це шляхом підвищення штрафів із 600 000 євро до 1 мільйона євро і збільшення термінів ув’язнення – від трьох місяців до двох років.

Криміналізацію сурогатного материнства в основному сприймають як крок проти спільноти ЛГБТК+. Італія була останньою європейською країною, яка легалізувала одностатеві шлюби й досі не дозволяє їм одружуватися відповідно до католицької церкви.

23 червня невідомі обстріляли православну церкву, а також синагогу й наряд поліції у Дагестані. 

23 червня командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Павлюк повідомив про втрати російської армії за тиждень. Зокрема українські оборонці ліквідували 8050 росіян та знищили 1042 одиниці озброєння та військової техніки.

У ніч на 23 червня російські регіони зазнали атаки безпілотників. Мовиться, що у міноборони РФ звітувало про, нібито, знищення 33 дронів.

24 червня усі обленерго застосовуватимуть графіки погодинних відключень протягом доби з 00:00 до 24:00.

Президент Володимир Зеленський поінформував про наслідки ворожих влучань по Харкову 23 червня. Станом на зараз відомо про одного загиблого, також є поранені.