Прем’єр-міністр Індії під час зустрічі з Путіним згадав про атаку РФ на «Охматдит» у Києві

Джерело: Reuters

Прем’єр-міністр Індії Нарендра Моді, в межах зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним висловився про атаку Росії на київський “Охматдит”.

Під час сьогоднішньої зустрічі, Моді сказав Путіну, що “смерть невинних дітей під час війни є дуже болючою”.

Він додав, що завершити війну неможливо на полі бою, тож потрібні мирні перемовини.

Путін натомість подякував Моді за його зусилля з пошуку мирного завершення російсько-української війни.

“Дякую вам за ту увагу, яку ви приділяєте найгострішим проблемам, зокрема намагаєтеся знайти шляхи розв’язання української кризи – насамперед звісно, ​​мирними засобами”, – сказав він.

Додамо, що напередодні, 8 липня, РФ масовано атакувала Україну – зокрема Київ – низкою ракет. Одна з російських ракет поцілила у київську лікарню “Охматдит”.

Натомість у Кремлі стверджують, що у лікарню “поцілила українська протиракетна система”.

Російські окупанти атакували обʼєкт критичної інфраструктури у Херсоні. Без світла залишилась центральна частина міста.

Російські окупанти атакували місто Конотоп на Сумщині. Постраждали четверо людей, зокрема дитина.

У Львівській області чоловік влаштував смертельну ДТП. Після затримання він зізнався, що перед цим вбив свою матір.

Корейський пластичний хірург склав список продуктів, які можуть негативно впливати на зовнішній вигляд шкіри – спричиняти набряки, висипання та прискорювати процес старіння.

Ярослав Железняк опублікував розслідування про відьму Марію Тиху та мага Веліара, які, як він стверджує, заробляють кошти на чужому горі.