Прем’єр-міністр Індії під час зустрічі з Путіним згадав про атаку РФ на «Охматдит» у Києві
Джерело: Reuters
Прем’єр-міністр Індії Нарендра Моді, в межах зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним висловився про атаку Росії на київський “Охматдит”.
Під час сьогоднішньої зустрічі, Моді сказав Путіну, що “смерть невинних дітей під час війни є дуже болючою”.
Він додав, що завершити війну неможливо на полі бою, тож потрібні мирні перемовини.
Путін натомість подякував Моді за його зусилля з пошуку мирного завершення російсько-української війни.
“Дякую вам за ту увагу, яку ви приділяєте найгострішим проблемам, зокрема намагаєтеся знайти шляхи розв’язання української кризи – насамперед звісно, мирними засобами”, – сказав він.
Додамо, що напередодні, 8 липня, РФ масовано атакувала Україну – зокрема Київ – низкою ракет. Одна з російських ракет поцілила у київську лікарню “Охматдит”.
Натомість у Кремлі стверджують, що у лікарню “поцілила українська протиракетна система”.
- Сполучені Штати висловили Індії своє занепокоєння щодо її відносин з РФ на тлі повномасштабного вторгнення Росії в Україну.
США можуть перенаправити постачання природного газу на інші ринки, якщо Європейський Союз не пом’якшить правила щодо скорочення викидів метану. Про це заявив міністр енергетики США Кріс Райт.
Регіональне управління Сил територіальної оборони “Південь” повідомило, що українські захисники встановили синьо-жовтий прапор на Кінбурнській косі.
Голова окупаційної влади Криму Сергій Аксьонов заявив про скорочення залізничного сполучення з Росією.
Фінляндія виділить ще 40 мільйонів євро на ініціативу із закупівлі американської зброї для України (PURL).
Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець закликав уряд знизити граничний бал НМТ для конкурсного відбору зі 150 до 130.