Прем’єр-міністр Індії під час зустрічі з Путіним згадав про атаку РФ на «Охматдит» у Києві

Джерело: Reuters

Прем’єр-міністр Індії Нарендра Моді, в межах зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним висловився про атаку Росії на київський “Охматдит”.

Під час сьогоднішньої зустрічі, Моді сказав Путіну, що “смерть невинних дітей під час війни є дуже болючою”.

Він додав, що завершити війну неможливо на полі бою, тож потрібні мирні перемовини.

Путін натомість подякував Моді за його зусилля з пошуку мирного завершення російсько-української війни.

“Дякую вам за ту увагу, яку ви приділяєте найгострішим проблемам, зокрема намагаєтеся знайти шляхи розв’язання української кризи – насамперед звісно, ​​мирними засобами”, – сказав він.

Додамо, що напередодні, 8 липня, РФ масовано атакувала Україну – зокрема Київ – низкою ракет. Одна з російських ракет поцілила у київську лікарню “Охматдит”.

Натомість у Кремлі стверджують, що у лікарню “поцілила українська протиракетна система”.

Генеральний директор АТ “Укрпошта” Ігор Смілянський відреагував на рішення Національного банку України, яким його визнано таким, що не відповідає вимогам професійної придатності керівника фінансової установи.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Росія готова відновити мирні переговори з Україною з того місця, де вони були зупинені.

На Львівщині правоохоронці оголосили підозру організатору прокату квадроциклів. Катаючись на одному з його транспортних засобів, загинула 17-річна дівчина.

У Кривому Розі зросла кількість загиблих унаслідок ракетної атаки РФ по місту 23 червня.

У Франції двох дітей віком 2 та 4 роки знайшли мертвими у сімейній автівці. Попередня причина смерті дітей – спека.