Прем’єр-міністр Індії під час зустрічі з Путіним згадав про атаку РФ на «Охматдит» у Києві

Джерело: Reuters

Прем’єр-міністр Індії Нарендра Моді, в межах зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним висловився про атаку Росії на київський “Охматдит”.

Під час сьогоднішньої зустрічі, Моді сказав Путіну, що “смерть невинних дітей під час війни є дуже болючою”.

Він додав, що завершити війну неможливо на полі бою, тож потрібні мирні перемовини.

Путін натомість подякував Моді за його зусилля з пошуку мирного завершення російсько-української війни.

“Дякую вам за ту увагу, яку ви приділяєте найгострішим проблемам, зокрема намагаєтеся знайти шляхи розв’язання української кризи – насамперед звісно, ​​мирними засобами”, – сказав він.

Додамо, що напередодні, 8 липня, РФ масовано атакувала Україну – зокрема Київ – низкою ракет. Одна з російських ракет поцілила у київську лікарню “Охматдит”.

Натомість у Кремлі стверджують, що у лікарню “поцілила українська протиракетна система”.

Невеликий літак врізався в найвищу будівлю столиці Китаю. Пілот загинув, а 13 осіб, які не перебували на борту, зазнали поранень.

Президент США Дональд Трамп пообіцяв накласти 100% мита на будь-яку європейську країну, яка запровадить податок на цифрові послуги для американських технологічних гігантів.

В центрі Лондона мав відбутися захід, присвячений тому, як світ може адаптуватися до екстремальної спеки. Його скасували через різке підвищення температури.

Україні вдалося звільнити ще сімох цивільних громадян, яких Росія роками незаконно утримувала у неволі.

У Сумах знову зросла кількість поранених унаслідок ранкової атаки РФ по місту 27 червня.