Президент Латвії Едгарс Рінкевичс прибув в Україну

Джерело: Володимир Зеленський

Сьогодні, 24 листопада, президент Латвії Едгарс Рінкевичс прибув в Україну та зустрівся з президентом України Володимиром Зеленським.

Глави держав докладно обговорили відносини на рівні інституцій Євросоюзу. 

Зеленський зазначив, що Латвія “принципово підтримує повноправний вступ України в ЄС”.

“Дякую за готовність зберегти наявний енергійний підхід до співпраці Європейського Союзу з Україною. Очікуємо, що Євросоюз виконає свою обіцянку про початок переговорів у відповідь на повне виконання Україною всіх рекомендацій”, – написав президент.

Зауважимо, раніше президент Латвії Едгарс Рінкевичс закликав країни Заходу продовжувати постачати Києву озброєння, щоб не дати українцям програти і утримати Росію від загроз іншим державам у майбутньому.

Також він запевнив, що його країна продовжить боротися за членство України в НАТО, навіть попри те, що на саміті Альянсу у Вільнюсі так і не було ухвалено дорожню карту для нашої держави.

Вночі 2 березня російські окупанти завдали ударів безпілотниками по місту Харків, внаслідок чого спалахнула пожежа.

Україна може отримати перші снаряди протягом кількох тижнів в рамках чеської ініціативи із закупівлі 800 тисяч боєприпасів для України з-за меж ЄС, яку спільно фінансують різні держави.

Протягом дня, 1 березня, російські загарбники здійснили 28 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Загалом зафіксовано 157 вибухів. 

Протягом доби, 1 березня, на фронті відбулося 73 бойових зіткнення. Загалом ворог завдав 6 ракетних та 79 авіаційних ударів, здійснив 62 обстріли з РСЗВ по позиціях наших військ та населених пунктах. 

На записі із камер спостереження, оприлюдненому у соціальних мережах, зафіксовано момент, коли російська система протиповітряної оборони перекинулася на повороті у місті Сочі.