Президент ПАР закликав Путіна повернутись до зернової угоди

Джерело: російська служба BBC

Президент Південно-Африканської Республіки Сиріл Рамафоса закликав президента РФ Володимира Путіна повернутись до “Чорноморської зернової ініціативи” наголосивши, що не проситиме безплатне зерно у Росії.

Таку заяву Рамафоса зробив під час зустрічі з Путіним у Москві у межах російсько-африканського форуму.

Президент ПАР подякував Путіну за те, що він вирішив безплатно відправити зерно шести країнам Африки.

Водночас він наголосив, що приїхав не для того, щоб “просити якісь дари”, а задля відновлення зернової угоди.

“Ми, звичайно, розуміємо, що ви зі щедрості вирішили безплатно надати зерно деяким африканським країнам, які постали перед труднощами. Ми з великою повагою ставимось до цього. Проте це не наша головна мета тут, це не наше головне завдання – добитись якихось поставок такого характеру”, – сказав Рамафоса.

Сьогодні, 25 травня, російські війська знову атакували центр Харкова.

Внаслідок російських авіаударів по будівельному гіпермаркету в Харкові кількість постраждалих зросла до 35.

Станом на 16:30 в суботу, 25 травня, кількість бойових зіткнень на фронті з початку доби збільшилась до 71. Ситуація вздовж всієї лінії зіткнення залишається складною водночас, контрольованою Силами оборони України. 

Внаслідок російської атаки по гіпермаркету у Харкові станом на зараз відомо про двох загиблих та 24 поранених. Наразі щонайменше 15 людей не виходять на звʼязок.

Лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко під час поїздки на східний фронт передав інженерному полку та одній з артилерійських бригад екскаватори для фортифікаційних робіт.