Профспілки України і Польщі погодили проведення зустрічі через блокаду кордону

Джерело: Федерація роботодавців України (ФРУ) у Facebook

Для розв’язання проблеми блокування пунктів пропуску домовилися про створення діалогового майданчика Польський Союз підприємців і роботодавців (ZPP) та Федерація роботодавців України (ФРУ).

Члени організацій формують переговорний майданчик для прискорення та оптимізації діалогу з метою вироблення взаємоузгоджених рішень. Ці кроки спрямовані на допомогу урядам обох країн досягти взаємовигідного компромісу та розв’язання проблеми заблокованих пунктів пропуску.

Першу зустріч представників польських та українських підприємців заплановано на 8 грудня. Очікується, що результати дискусій призведуть до представлення переліку можливих компромісних рішень щодо розблокування кордону в найближчому майбутньому.

Збройні сили України відійшли від двох селищ на Авдіївському напрямку в Донецькій області. Йдеться про  Сєверне та Степове.

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України виконало всі домовленості для попередження блокади з боку польських перевізників.

Картину, написану і підписану всіма чотирма музикантами гурту The Beatles, продано на аукціоні Christie’s за 1,7 мільйонів доларів.

Президент України Володимир Зеленський у вівторок, 27 лютого, прибув до Саудівської Аравії для зустрічі з Спадкоємним принцом Мухаммадом бін Салманом аль Саудом.

В понеділок, 26 лютого, президент Франції Емманюель Макрон заявив, що “не можна виключати відправлення західних військ в Україну” і його коментарі викликали швидку реакцію різних лідерів.