Протягом дня росіяни здійснили 21 обстріл прикордоння Сумщини

Джерело: Сумська ОВА

В суботу, 1 червня, протягом дня армія РФ здійснила 21 обстріл прикордонних територій та населених пунктів Сумської області, зафіксовано 62 вибухи. 

Під російським вогнем були Краснопільська, Білопільська, Хотінська, Юнаківська, Миропільська, Есманьська, Свеська, Середино-Будська, Великописарівська, Чупахівська громади.

Краснопільська громада: росіяни здійснили обстріл з мінометів (три вибухи), з використанням БпЛА (FPV-дрон “камікадзе”) (три вибухи) та артилерії (шість вибухів).

Білопільська громада: ворог завдав удару з використанням БпЛА (FPV-дрон) та здійснив артилерійський обстріл (вісім вибухів).

Хотінська громада: окупанти скинули дві міни на територію громади. 

Юнаківська громада: здійснено артилерійський обстріл (п’ять вибухів).

Миропільська громада: ворог атакував з артилерії (два вибухи).

Есманьська громада: зафіксовано мінометний обстріл (дев’ять вибухів).

Середино-Будська громада: росіяни вдарили з артилерії (14 вибухів).

Свеська громада: обстріл з мінометів (п’ять вибухів).

Чупахівська громада: РФ завдала ракетного удару.

Великописарівська громада: російські загарбники здійснили обстріл з використанням FPV-дронів “камікадзе” (три вибухи).

Станом на 23 червня Росія зосередила свої зусилля на Покровському напрямку, де відбулася майже половина від загальної кількості бойових зіткнень.

Начальник управління нацбезпеки адміністрації президента Південної Кореї Чан Хо Чжин заявив, що країна може скасувати обмеження щодо військової допомоги Україні. Це трапиться, якщо Росія надасть Північній Кореї високоточну зброю.

На одному з енергетичних об’єктів Києва виявили тіло чоловіка. Загиблим є працівник підприємства.

Власник будинку на півночі Лондона Чарльз Рівз після повернення з роботи за кордоном виявив, що його родинний дім перетворили на ферму з вирощування канабісу. 10 тонн ґрунту висипали прямо всередині будівлі.

Кілька десятків однакових графіті у виглядів літаків-винищувачів із трунами та написом “Mirage для України” зафіксувала поліція у трьох округах Парижа.