Провів 29 днів у реанімації: у Львові зросла кількість жертв атаки по місту 4 вересня
Джерело: Андрій Садовий
У Львові повідомили про загибель ще однієї людини від поранень, яких зазнала під час ракетної атаки 4 вересня.
Восьмою жертвою цього нападу став Богдан Кріль, чоловік 1955 року народження, який зазнав важких травм під час атаки.
“29 днів він перебував у критичному стані в реанімації, але життя, на жаль, врятувати не вдалося. Співчуття рідним! Вічна Памʼять”, – написав мер Львова Андрій Садовий.
Богдан Кріль був кандидатом технічних наук, доцентом кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій Інституту енергетики та систем керування Національного університету “Львівська політехніка”.
“Людина енциклопедичних знань, високої порядності та інтелігентності”, — кажуть про загиблого у навчальному закладі.
- Російська гіперзвукова ракета вбила дружину та трьох доньок Ярослава Базилевича, перетворивши Львів на ще одного свідка повномасштабної війни. Родина загинула під уламками в одному з українських міст, котре раніше вважалося відносно “безпечним” – WP про трагедію у Львові.
- Ярослав Базилевич, котрий втратив дружину і трьох доньок внаслідок російської атаки по Львову, вперше написав про трагедію.
- 4 вересня росіяни атакували Львів “шахедами” і низкою ракет, зокрема ракетами “Кинджал”.
Російське військове командування відправило комісію в 1196-й мотострілецький полк, розташований на території окупованої Херсонщини.
Міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш обурився через червоно-чорні прапори УПА на поставлених Польщею бронетранспортерах.
Упродовж минулої доби, 20 грудня, окупанти завдали понад 300 ударів по 16 населених пунктах Запорізької області. Внаслідок цього постраждали 7 людей.
На Харківщині українські оборонці вперше провели наземну атаку, використовуючи безпілотні наземні транспортні засоби (UGV) та безпілотники (FPV) замість піхоти.
Поглянувши на NGC 2264, легко зрозуміти, чому це скупчення зір називають “Різдвяним Деревом”. Воно стало нещодавнім об’єктом уваги астрофотографа Майкла Клоу, який зняв його в листопаді в Арізоні. Його оптичні дані були об’єднані з рентгенівськими даними, отриманими за допомогою Обсерваторії рентгенівських променів Чандра NASA, щоб створити цю дивовижну “різдвяну” композицію. На зображенні видно не лише зірки, але й газові хмари між ними.