Пункти пропуску на кордоні з Польщею більше не обмежуються — речник
Джерело: телемарафон
Ситуація на польсько-українському кордоні вже врегульована — всі раніше блоковані напрямки тепер відкриті. Рух зараз є досить інтенсивним.
Під час блокування кордону через найбільший інфраструктурний напрямок пункту пропуску “Ягодин” перетинали 100-150 вантажівок в обох напрямках. Проте, за останню добу кількість перетинів зросла до понад 1100 вантажівок, повідомив речник ДПСУ Андрій Демченко, інформує Укрінформ.
Також триває рух транспорту через пункти пропуску “Рава-Руська” та “Краківець”.
Зранку у всіх чотирьох відновлених пунктах пропуску існують черги, але їх розміри значно зменшились. На всіх цих чотирьох напрямках більше ніж 1100 вантажівок знаходяться в чергах.
Щодо напрямку пункту пропуску “Ужгород” на кордоні зі Словаччиною — у черзі стоять 420 вантажівок. На кордоні з Угорщиною, в пункті пропуску “Тиса”, кількість вантажівок трохи більш як 500, але, за словами Демченка, це є наслідками попередніх спроб блокування пунктів пропуску, коли водії намагалися знайти шляхи перетнення кордону.
- Ситуація на розблокованих пунктах пропуску на польсько-українському кордоні повинна стабілізуватися найближчими днями, вважає міністр інфраструктури Польщі Даріуш Клімчак. На його переконання, черги мають зникнути через декілька днів.
- Перевізники з Польщі, які проводили акції протесту на трьох пунктах пропуску на кордоні з Україною, погодилися тимчасово зупинити свій протест до 1 березня. Рішення оголошено після укладення угоди між протестувальниками і урядом Польщі.
Міністерство оборони виділить додаткові 1,1 мільярда гривень на закупівлю безпілотників.
Минулої ночі приміщення Українського культурного центру в Тель-Авіві обклеїли провокативними листівками. Наразі ведеться розслідування, вандалів розшукують.
Більшість активних енергоблоків підконтрольних Україні АЕС скоротили потужність через масовану атаку Росії 13 грудня.
Працівники ДБР викрили заступника начальника військової частини на Донеччині, який примушував підлеглих працювати на його родину та віддавати частину бойових виплат.
Німецька компанія Gebr. Heinemann, яка управляє магазинами безмитної торгівлі (Duty Free) в аеропортах Литви, досі постачає предмети розкоші до Росії.