Путівка на Євро-2024: збірна України перемогла команду Ісландії з рахунком 2:1

Джерело: Букви

26 березня у Вроцлаві відбулася гра Україна — Ісландія. Обігравши команду Ісландії з рахунком 2:1, збірна України вийшла на чемпіонат Європи з футболу.

Джерело: Facebook

Це був фінальний матч плей-оф раунду відбору на чемпіонат Європи. Тож для України він був вирішальний, потрібна була лише перемога (в основний чи додатковий час або у серії пенальті).

Зустріч збірної України з Ісландією відбулась у Вроцлаві на стадіоні “Тарчинський Арена”.

Спочатку матч розпочався не дуже оптимістично для українців. Попри ініціативою по полі, підопічні Сергія Реброва не змогли відкрити рахунок.

Переможні голи синьо-жовтим принесли Віктор Циганков на 54-й хвилині та Михайло Мудрик на 84-й хвилині.

Наразі це четвертий вихід України на Євро, у 2021 році збірна дійшла до чвертьфіналу.

Євро-2024 триватиме з 14 червня по 14 липня у Німеччині.

На груповому етапі ЄВРО-2024 українська збірна зіграє з Бельгією, Румунією та Словаччиною.

Президент Володимир Зеленський вже висловив вдячність збірній України за перемогу та вихід на Євро-2024.

Дякую, хлопці! Дякую, збірна! За надважливі емоції для всієї країни. За надважливу перемогу і вихід на Євро.
За те, що вкотре довели: коли українцям важко, але вони не здаються і продовжують боротьбу, тоді українці неодмінно перемагають. У часи, коли нас щодня хочуть знищити, ми щодня доводимо: українці є і будуть!
Україна є і буде! Дякуємо за перемогу! Слава Україні! – наголосив глава держави.

З тимчасово окупованої частини Херсонщини на підконтрольну Україні території повернули ще 11 дітей.

Влада Бєлгородщини повідомила про потужний нічний обстріл регіону, звинувативши у ньому Збройні сили України.

В Україні триває 806-та доба повномасштабної війни. За цей час втрати армії РФ у живій силі (вбиті та поранені) перевищили 478 тисяч осіб.

Протягом минулої доби відбулося 146 бойових зіткнень. Загалом, ворог завдав 60 ракетних та 90 авіаційних ударів, здійснив 107 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах.

9 травня відзначають Другий день пам’яті та примирення та День Європи. За церковним календарем сьогодні день перенесення мощей святого Миколи Чудотворця.