Ракета утворила величезну вирву біля будинку: наслідки ударів по Києву
Джерело: КМВА
У понеділок, 25 березня, російські війська обстріляли Київ ракетами, внаслідок чого біля одного з будинків утворилася величезна вирва.
Зазначається, що в результаті ворожої атаки столиці в Печерському районі пошкоджено багатоповерхову нежитлову будівлю; у Солом’янському – пошкоджено багатоповерховий будинок; у Голосіївському – падіння уламків в лісосмузі; у Дарницькому – падіння уламків на приватну забудову.
На даний момент відомо про сімох постраждалих. Двох ушпиталено, у ще п’ятьох – гостра реакція на стрес.
“У жінки 33 років – ЗЧМТ, забійні рани, її ушпиталено до лікарні. У жінки 53 років – гостра реакція на стрес. Жінка 26 років, яка при надії, звернулася до медиків із поганим самопочуттям.
Дівчинка 16 років – політравма, її ушпиталили Охматдит”, – йдеться в повідомленні.
Зауважимо, що силами та засобами протиповітряної оборони знищено дві балістичні ракети, якими росіяни атакували Київ.
Амбасадорка США в Україні Бріджіт Брінк прокоментувала чергову ракетну атаку Києва, наголосивши, що “Україна негайно потребує допомоги від Сполучених Штатів”.
Пані посол зазначила, що за останні п’ять днів Росія здійснила сотні ракетних та дронових атак проти нашої суверенної країни.
“Україна потребує нашої допомоги саме зараз. Не можна втрачати жодної хвилини”, – додала Брінк.
- Сьогодні, 25 березня, російські війська вчергове атакували Київ, внаслідок чого зафіксовано падіння уламків ворожих ракет у Печерському, Голосіївському, Солом’янському і Дніпровському районах столиці. Відомо про чотирьох постраждалих.
Організація ЮНЕСКО ухвалила застосування в екстреному порядку механізму “спеціального моніторингу” щодо Будинку Державної промисловості у Харкові. Україна стане першою країною, де застосують механізм спецмоніторингу.
Прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск на спільному з президентом Франції Емманюелем Макроном брифінгу заявив, що наразі Польща не планує відправляти свої війська в Україну.
Обраний президент США Дональд Трамп під час передвиборчої кампанії був переконаний, що здатен забезпечити мирну угоду між Україною та Росією всього за 24 години, проте тепер визнає, що це складніше, ніж він стверджував.
Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україні потрібно дати запрошення в НАТО, хоч і визнав, що країна не стане членом Альянсу до закінчення війни.
Як зазначила Стефанішина в інтерв’ю, Україна відкрита до обговорення ідеї розміщення іноземних військ на своїй території для гарантування безпеки.