Ракетний удар по Одесі: кількість загиблих зросла до 5 осіб

Джерело: голова Одеської ОВА Олег Кіпер

В Одесі зросла кількість загиблих унаслідок ракетного удару РФ по місту 29 квітня.

За даними місцевої влади, у лікарні помер один з поранених – чоловік 1960 року народження. Таким чином, кількість жертв зросла до 5 осіб.

“У медзакладах продовжують лікування 23 постраждалих. У важкому стані 8 людей, з них 4 – у вкрай важкому, зокрема і чотирирічна дівчинка. Наші лікарі намагаються робити все можливе”, – додав Кіпер.

ДОВІДКА: надвечір 29 квітня російські війська завдали ракетних ударів по Одесі. Ворог, ймовірно, застосував для атаки балістичне озброєння.

Через обстріл зокрема відбулося займання даху будівлі палацу студентів “Одеської юридичної академії”, відому у місті під назвою “Замок Гаррі Поттера”.

Народна депутатка від партії “Слуга народу” Ольга Василевська-Смаглюк повідомила, що у Верховній Раді готують збільшення штрафів за перевищення швидкості.

Російські окупанти атакували FPV-дронами житлові будинки у приватному секторі Краматорська та багатоквартирний будинок у Дружківці.

Китай готує другий термінал для прийому скрапленого природного газу з російського підсанкційного проєкту Arctic LNG 2. Це дозволить збільшити постачання російського СПГ до найбільшого у світі імпортера такого палива, інформують обізнані джерела.

Вдень 23 червня російські окупанти атакували Одещину ударними безпілотниками. Є жертва та постраждалий.

Військовослужбовці Національної гвардії України, у яких самовільне залишення частини (СЗЧ) зафіксували до 12 червня 2026 року, відтепер також можуть повернутися на службу через “Армія+”.