Ракетний удар РФ по Кривому Рогу: дев’ять загиблих та 32 поранених, серед них діти

Джерело: Олександр Вілкул/Telegram

В середу, 12 червня, армія РФ здійснила ракетний удар по Кривому Рогу, внаслідок чого є загиблі та поранені, зокрема діти.

Внаслідок влучання пошкоджено адміністративну будівлю та житловий багатоквартирний будинок.

Вчора ввечері закінчились аварійно-рятувальні роботи. Встановлено, що через російську атаку загинули дев’ять людей та ще 32 – зазнали поранень. Серед травмованих п’ятеро дітей. 13 поранених госпіталізували, п’ятеро з них у тяжкому стані, один – у вкрай тяжкому. 

Ліквідація наслідків ракетної атаки триває.

Завтра, 14 червня, в місті оголошено день жалоби за загиблими внаслідок російської ракетної атаки 12 червня.

  • Станом на ранок 12 червня відомо, що всього за добу російські війська 15 разів обстріляли населені пункти Донецької області, внаслідок чого поранено людину.
  • Уночі 12 червня російські окупаційні війська атакували Україну ракетами та “шахедами”. Противник випусти три десятки повітряних засобів і фактично всі знищено силами української ППО.
  • Сьогодні вранці, 12 червня, російські війська з РСЗВ “Ураган” обстріляли житловий сектор у с. Курилівка Купʼянського району Харківської області. Є поранені.

Китайський виробник двигунів, котрі використовуються в російських ударних безпілотниках “Гарпія-А1”, постачає їх до Росії через фірми-прокладки, маскуючи справжнє призначення продукції у документах, повідомили європейські розвідслужби.

Міністр закордонних справ Нідерландів Каспар Вельдкамп повідомив, що Амстердам спільно з 40 країнами ОБСЄ офіційно звернулися з вимогою провести незалежне розслідування катувань та жорстокого поводження з українськими полоненими з боку Росії.

На Сумщині прикордонника засудили до п’яти років ув’язнення за злив даних про позиції ЗСУ, продаж боєприпаси й допомогу у незаконному переміщенні вантажі через кордон.

Надвечір 24 липня рятувальникам вдалося ліквідувати усі осередки пожеж, спричинені російським авіаударом по Харкову.

Європейські санкції проти найбільшого в Індії нафтопереробного заводу, частково підконтрольного “Роснафті”, поступово почали позначатися на його роботі. Так, спершу покупці перестали вивозити нафтопродукти, зокрема танкери скасовували відвантаження пального, забороненого до постачання в ЄС. Тепер же завод постав перед новою проблемою: постачальники сировини також почали від нього відмовлятися.