Репер Дрейк випустив альбом і заявив, що бере відпустку через стан здоров’я

Джерело: CNN

Канадський репер Дрейк відразу після випуску нового альбому оголосив, що планує на тривалий період часу взяти відпустку, щоб зосередитися на своєму здоров’ї.

“Я, ймовірно, трохи не буду робити музику трохи. Мені потрібно зосередитися на своєму здоров’ї, перш за все. …Нічого божевільного, але просто, як, знаєте, я хочу, щоб люди були здоровими в житті”, – сказав Дрейк.

Він додав, що проблеми пов’язані з його шлунком.

“Мені потрібно зосередитися на своєму здоров’ї, і я повинен виправитися, і я збираюся це зробити. Отже, я на деякий час замикаю двері в студії. Я навіть не знаю, скільки це трошки, можливо, рік”, – сказав Дрейк.

Репер також випустив кліп на нову пісню “8 AM in Charlotte” з нового альбому “For All the Dogs”. 

30 травня присяжні у Нью-Йорку ухвалили вердикт у кримінальній справі колишнього президента США Дональда Трампа.

30 травня прессекретарка російського МЗС Марія Захарова назвала “неприйнятними” плани США щодо подальшого стримування операцій тіньового флоту нафтових танкерів Росії. Вона поскаржилася, що перешкоджання російсько-китайській торгівлі є частиною “незаконної торговельної війни”.

У ніч на 31 травня російські війська вкотре обстріляли Харків. Міський голова Ігор Терехов повідомив про два “прильоти” у місті.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію станом на 22.30 30 травня щодо російського вторгнення. Оборонна операція наших військ триває. Найгарячішою залишається ситуація на Курахівському і Покровському напрямках.

Співзасновниця і голова громадської організації “Харківський кризовий інфоцентр” та головна редакторка проєкту “Накипіло” Олена Лептуга висловила претензії до пресслужби Офісу президента через нещодавно опубліковане відео на сторінці глави держави. Вона пояснила, що в описі до публікації не вказали справжнє авторство, а логотип їхнього медіа просто закрили.