Репера Дрейка звільнили з судового процесу щодо загибелі відвідувачів на фестивалі

Джерело: Sky News

Репера Дрейка звільнили з судового процесу, порушеного через трагедію на фестивалі Astroworld, під час якого загинули 10 відвідувачів концерту.

Дрейк виступив гостем під час виступу американського реп-виконавця Тревіса Скотта на фестивалі в Х’юстоні, штат Техас, 5 листопада 2021 року.

Тоді натовп на концерті зростав й людей було так багато, ​​що дехто не міг дихати або рухати руками чи ногами. Внаслідок тисняви загинули 10 людей. Загиблі віком від 9 до 27 років померли від компресійної асфіксії, яку експерт порівняв із розчавленням людини автомобілем.

Сім’ї загиблих разом із сотнями поранених подали до суду на Дрейка, Скотта та промоутера Live Nation, а також інших осіб і компаній, стверджуючи, що вони відповідальні за сплеск натовпу.

Під час судового слухання в Х’юстоні окружний суддя штату Крістен Хокінс звільнила Дрейка у справі.

Адвокати канадського репера стверджували під час попередніх слухань, що він не брав участі в організації концерту, тому не несе відповідальності за смерті.

Фото: AP

Дрейк сказав, що коли він був на сцені, натовп виглядав для нього розмитим і він не міг розрізнити жодних деталей.

Суддя Хокінс також звільнила сім компаній і осіб, на яких було подано позов. Але вона відхилила клопотання про звільнення, подані десятьма іншими компаніями та особами, включаючи Apple, яка вела пряму трансляцію концерту, і дві фірми, пов’язані зі Скоттом.

Перше судове засідання за позовами призначено на 6 травня.

Париж офіційно надав Україні дозвіл на удари по російській території за допомогою французьких ракет великої дальності.

У місті Бровари Київської області стався вибух у квартирі.

З перших днів повномасштабного вторгнення тоді ще полк “Азов” – заступив на оборону міста Маріуполя….

Служба зовнішньої розвідки України оприлюднила низку документів, які показують, як у 1980-х роках КДБ УРСР активно відстежував діяльність українських емігрантських організацій, які намагалися привернути увагу світу до Голодомору 1932–1933 років. Радянська влада намагалася будь-якими способами зупинити ці акції, звинувачуючи українців у “антирадянській істерії”.

У четверту суботу листопада Україна об’єднується в скорботі, вшановуючи пам’ять жертв Голодоморів — однієї з…