Репера Tory Lanez засудили за те, що він стріляв у реперку Megan Thee Stallion

Джерело: Reuters

У вівторок, 8 серпня, канадського репера Tory Lanez засудили до 10 років ув’язнення через те, що у 2020 році під час сварки він стріляв у колегу – реперку Megan Thee Stallion.

Суддя Девід Герріфорд виніс вирок 30-річному реперу, справжнє ім’я якого – Дейстар Петерсон, під час слухання у Верховному суді Лос-Анджелеса.

23 грудня суд присяжних визнав Tory Lanez винним у перевезенні зарядженої та незареєстрованої вогнепальної зброї в транспортному засобі, нападі з напівавтоматичного пістолета та застосуванні вогнепальної зброї через грубу недбалість.

Tory Lanez звинувачували в тому, що він стріляв у 28-річну реперку Меган, яка зазнала травми ніг після вечірки біля басейну в Голлівуді у липні 2020 року.

Стрільбі передувала сварка, яка загострилася, коли вони почали нападати на музичну кар’єру одне одного, розповіла реперка суду під час судового засідання.

Меган прооперували й вона провела чотири дні в лікарні, перш ніж їй дозволили знову ходити. Вона не прибула на слухання щодо винесення вироку, сказавши, що не може перебувати в одній кімнаті з репером, але написала заяву, яку зачитали в суді.

“Він не тільки вистрілив у мене, він висміяв мою травму. Це заява для всіх постраждалих, що їх життя має значення й існує нульова терпимість до тортур, які супроводжують насильство”, – йдеться в заяві.

Хосе Баез, адвокат, який представляє інтереси Петерсона, сказав журналістам біля будівлі суду, що він вважає вирок занадто суворим, і що репер буде оскаржувати свій вирок. Адвокати Петерсона вимагали умовного покарання.

Фото: Reuters

“Я бачив випадки вбивства, інші випадки, коли була смерть, але людина все одно отримувала менше ніж 10 років, – сказав Баез. – Це просто ще один приклад покарання когось за статус знаменитості, когось використовують як приклад”.

З 27 травня в Миколаєві буде зменшена кількість комунальних автобусів на маршрутах через мобілізацію водіїв, що призвела до їх нестачі. Міський голова Олександр Сєнкевич зазначив, що автобуси будуть вимушено простоювати через відсутність водіїв, які могли б ними керувати.

Згідно з дослідженнями, добавки з риб’ячим жиром можуть збільшити ризик розвитку серцево-судинних захворювань або інсульту, але можуть знизити ризик для тих, хто вже має серцево-судинні захворювання.

Упродовж 2024-2026 років Швеція виділить на військову допомогу Україні 7 мільярдів доларів.

Джерело: NHK Громадянка Китаю Чжан Чжань, яка була ув’язнена за висвітлення спалаху коронавірусу в місті…

Сьогодні, 22 травня, російські війська обстріляли центральну частину міста Чугуїв Харківської області. Є постраждалі.