РФ намагається виправдати дії російської омбудсменки щодо депортації українських дітей

Джерело: Центр національного спротиву

Російські пропагандисти планують провести низку заходів, метою яких буде “порятунок” репутації уповноваженої з прав дитини РФ Марії Львової-Белової.

Відтак, 16 жовтня московські пропагандисти планують провести брифінг для іноземних журналістів, метою якого є спроба виправдати викрадення українських дітей із тимчасово окупованих територій України.

У ЦНС зазначили, що у такий спосіб РФ хоче “відбілити” імідж уповноваженої з прав дитини РФ Марії Львової-Бєлової.

Відтак, росіяни планують залучити фінансові та організаційні ресурси для проведення інформаційної кампанії, спрямованої на країни Європи. Вони планують виготовлення низки пропагандистських  матеріалів.

“Центр національного спротиву закликає іноземних журналістів не стати жертвами російської пропагандистської машини та завжди перевіряти інформацію, яку ретранслюють російські посадовці та так звані журналісти”, – наголосили у ЦНС.

За лютий обсяг постачань із Туреччини до Росії скоротився на 33% — до $670 млн проти $1 млрд за аналогічний період 2023 року.

Глава Міністерства закордонних справ Литви Ґабріелюс Ландсберґіс заявив, що Росію необхідно покарати за вбивство дітей внаслідок влучання російського дрона у житлову багатоповерхівку в Одесі.

Президент Володимир Зеленський зазначив, що 3 березня весь день тривала рятувальна робота в Одесі, на місці влучання “шахеда” у житлову багатоповерхівку. Глава держави закликав міжнародних партнерів допомогти Україні знищити російський терор, підтримавши ЗСУ постачанням необхідних боєприпасів та посиленням ППО.

Ввечері 3 березня російські війська запустили авіаційну ракету Х-59 на Дніпропетровщину. Сили ППО збили ворожу ціль у Криворізькому районі.

Литовська митниця повідомляє, що до 11 березня 2024 року автомобілі з російськими номерами мають покинути територію Литви та всю територію Євросоюзу.