РФ вдарила по АЗС на околиці Сум: троє постраждалих

Джерело: Олег Григоров
Вранці 24 червня російські окупанти безпілотником атакували автозаправну станцію на околиці Сум.
Очільник ОВА Олег Григоров зазначив, що ворог системно атакує АЗС на Сумщині.
“Попередньо, постраждали троє цивільних, які перебували на території. Медики їх обстежують та надають необхідну допомогу. За попередньою інформацією, ушкодження не важкі”, – повідомив Григоров.
Також унаслідок атаки пошкоджені автомобілі.
- Російські окупанти безпілотником вдарили по території автозаправної станції у Запоріжжі. Унаслідок атаки загорілися два автомобілі. Обійшлося без постраждалих.
- Уночі 24 червня російські окупанти атакували хлібокомбінат у Глухові на Сумщині.
- Унаслідок нічної атаки РФ по Дніпропетровщині поранень зазнало двоє осіб.
24 червня 2026 року – треті роковини вбивства двох українських підлітків Тіграна Оганнісяна та Микити Ханганова в тимчасово окупованому Бердянську.
У Нідерландах вперше після зміни законодавства в результаті евтаназії померла дитина молодше 12 років.
Вранці 24 червня російські окупанти безпілотником атакували автозаправну станцію на околиці Сум.
Воїни Центру спецоперацій “Альфа” СБУ завдали успішних ударів по засобах протиповітряної оборони російських військ у районі Керченської протоки, а також по інфраструктурі військових аеродромів “Саки” та “Гвардійське” у тимчасово окупованому Криму.
Північна Корея повинна будувати два військові кораблі розміром з її 5000-тонний есмінець “Чхве Хьон” щороку протягом наступних п’яти років, заявив лідер Кім Чен Ин на церемонії введення в експлуатацію есмінця у 23 червня.