РФ вдарила по критичній інфраструктурі Чернігівщини: без світла десятки тисяч мешканців
Джерело: В’ячеслав Чаус
У Чернігівській області внаслідок російської атаки десятки тисяч мешканців залишились без електропостачання.
Про це повідомив очільник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
За його інформацією, окупанти безпілотниками атакували об’єкт цивільної критичної інфраструктури.
Як наслідок – без електропостачання залишились понад 30 000 домогосподарств у Ніжинському районі області.
Для відновлення задіяні всі необхідні служби.
- У ніч на 3 вересня російські окупаційні війська завдали комбінованого ракетно-дронового удару по Україні. Вибухи лунали у низці областей.
Народна депутатка від партії “Слуга народу” Ольга Василевська-Смаглюк повідомила, що у Верховній Раді готують збільшення штрафів за перевищення швидкості.
Російські окупанти атакували FPV-дронами житлові будинки у приватному секторі Краматорська та багатоквартирний будинок у Дружківці.
Китай готує другий термінал для прийому скрапленого природного газу з російського підсанкційного проєкту Arctic LNG 2. Це дозволить збільшити постачання російського СПГ до найбільшого у світі імпортера такого палива, інформують обізнані джерела.
Вдень 23 червня російські окупанти атакували Одещину ударними безпілотниками. Є жертва та постраждалий.
Військовослужбовці Національної гвардії України, у яких самовільне залишення частини (СЗЧ) зафіксували до 12 червня 2026 року, відтепер також можуть повернутися на службу через “Армія+”.