РФ влаштувала в ООН ланч з котлетою по-київськи після засідання щодо атаки на «Охматдит»

Джерело: Укрінформ

Після засідання Радбезу ООН, де обговорювали ракетний удар РФ по київському “Охматдиту”, Росія влаштувала ланч на честь свого головування у Раді безпеки. Однією зі страв російського меню була котлета по-київськи.

Щобільше, котлета по-київськи з гарніром у вигляді картопляного пюре була основною стравою ланчу.

“Моральна деградація російської дипломатії очевидна”, – сказав у коментарі Укрінформу постпред України при ООН Сергій Кислиця після засідання Радбезу.

Фото: ukrinform.ua

Він також додав, що службове спілкування дипломатів ООН з постпредом РФ Василем Небензею стає для багатьох із них нестерпним.

За словами Кислиці, наступного тижня у штаб-квартирі ООН у Нью-Йорку з’явиться ще й глава МЗС РФ Сергій Лавров, відтак “рівень токсичності ще більше зросте”.

Під час засідання Радбезу Кислиця зазначив, що ланч, який влаштувала Росія, оплачений кривавими грошима.

“Не можу зрозуміти, як можна потискати руку Небензі й приймати запрошення на ланч із ним, оплачений кривавими грошима”, – сказав він.

Нове опитування показало, що Александрія Окасіо-Кортес має більшу підтримку серед демократів у Нью-Йорку, ніж багаторічний сенатор Чак Шумер.

Увечері 4 квітня російська армія атакувала балістикою Кривий Ріг Дніпропетровської області, внаслідок чого загинули 16 цивільних, серед них 6 дітей.

Голова Федеральної резервної системи Джером Пауелл заявив, що нові тарифи, запроваджені адміністрацією Трампа, ймовірно, призведуть до вищої інфляції та сповільнення економічного зростання США.

Американські акції суттєво впали після інавгурації президента Дональда Трампа у січні. З 17 січня — п’ятниці перед днем інавгурації — фондовий ринок США втратив близько 9,6 трильйона доларів, згідно з даними FactSet і Dow Jones Market Data.

За три роки повномасштабного вторгнення Росії в Україну правоохоронці зафіксували понад 150 тисяч воєнних злочинів. Російські військові залишали за собою слід насильства всюди, куди приходили. Така кількість злочинів свідчить, що ці злочини — не випадковість, а частина цілеспрямованої політики знищення України. Українська судова система поки що не відображає масштабів і системності цих злочинів. У вироках бракує контексту — судді часто не відтворюють повної картини дій Росії проти цивільного населення України. Експертка МІПЛ з міжнародного гуманітарного права Анна Рассамахіна пояснила як це виправити й чому це критично важливо для справедливості.