Росія намагалася не допустити Україну на засідання Радбезу ООН щодо обстрілу «Охматдиту»

Джерело: телемарафон “Єдині новини”

Наразі триває засідання Радбезу ООН щодо обстрілу “Охматдиту”. Росія, що головує в Раді Безпеки ООН, спробувала заблокувати участь України в цьому заході. Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

“Коли ми запустили процес проведення цього засідання, то перше, що намагалася зробити РФ, – зловживаючи своїм правом головування, намагалася заблокувати участь України в засіданні у зв’язку з обстрілом України. Ця спроба говорить сама за себе. Ми її успішно подолали”, – розповів Кулеба.

Він відзначив, що засідання Ради Безпеки ООН є ключовим для того, щоб глобально поширити інформацію про “Охматдит” і привернути увагу урядів всіх країн.

“Я не сумніваюся, що РФ буде сьогодні брехати й розповідати на Радбезі, що це не вони, як завжди. І цю брехню важливо теж світу почути, оскільки Україна має неспростовні докази того, що це була саме РФ”, – зазначив міністр.

У п’ятницю, 12 липня, австралійська акторка і продюсерка Марго Роббі вперше з’явилась на публіці після оголошення про те, що разом з її чоловіком режисером Томом Акерлі очікує на первістка.

Викидання понад 140 дельфінів на берег біля Кейп-Коду (штат Массачусетс, США) минулого місяця визнано як найбільше масове викидання цих ссавців на берег в історії Сполучених Штатів.

Сьогодні, 14 липня, на Вінниччині поблизу затопленого карʼєру в с.Черепашинці на воді зник 7-річний хлопчик.

Сильна спека, вітер і грози за останні тижні спричинили лісові пожежі по всій Росії, від віддаленого сибірського регіону Туви до Якутії. 

Сьогодні, 14 липня, російські війська скинули на цивільний автомобіль вибухівку з дрона у Херсоні.