На території «Охматдиту» завершили аварійно-рятувальні роботи: двоє загиблих

Джерело: глава МВС Ігоря Клименка у Telegram

Станом на ранок 9 липня на території київської дитячої лікарні “Охматдит” завершили аварійно-рятувальні роботи.

“Доба безперервної та самовідданої роботи. Дякую кожному, хто допомагав, рятував, підтримував. Неймовірна сила єдності українців”, – йдеться у повідомленні.

На цій локації загинули двоє осіб через атаку РФ. За медичною допомогою звернулося 32 поранених, ще шпиталізовано з травмами 8 дітей.

Всього внаслідок російських атак 8 липня загинули 29 осіб, серед яких 4 дитини, та 117 людей постраждало, з них – 10 дітей.

Також з“Охматдиту” 94 дитини перевели в інші медичні заклади.

Станом на 22:00 в суботу, 13 липня, від початку цієї доби на фронті відбулося 149 бойових зіткнень. Напружена ситуація залишається на Покровському напрямку, також ворог активний на Харківському, Лиманському і Времівському напрямках.

Протягом дня, 13 липня, армія РФ здійснила 40 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 90 вибухів. 

У виданні The New York Times наголосили, що тепер, коли Україна озброєна далекобійними ракетами американського виробництва, вона націлилася на Крим, який є критичною базою для Росії.

Адміністрація Байдена запровадила візові обмеження для деяких китайських посадовців через нібито порушення прав людини, тоді як Пекін наклав санкції на шість американських компаній за причетність до продажу зброї Тайваню.

Вівчарка на ім’я Потап стала частиною життя прикордонника Валентина, зокрема свідком на весіллі.