З «Охматдиту» в інші лікарні перевезли 94 дитини, серед них 8 поранених

Джерело: міський голова Віталій Кличко у Telegram

З київської дитячої лікарні “Охматдит” 94 дитини перевели в інші медичні заклади.

“Бригадами швидкої допомоги з лікарні Охматдит були переведені  в інші медичні заклади 94 дитини. З них 8 – постраждалих”, – написав він.

Станом на ранок 9 липня у стаціонарах комунальних медзакладів на сьогоднішній ранок перебували. Серед них п’ятеро важких пацієнтів.

Досі триває розбір завалів під “Охматдитом”. В етері “Радіо Свобода” заступник голови КМДА Микола Поворозник розповів, що на двох локаціях у Києві під завалами ще можуть знаходитись люди.

“На зараз такого розуміння немає. Ми зможемо дати точну відповідь на це питання (чи є під завалами люди, – ред), після того, як буде завершено пошуково-рятувальну операцію. Люди під завалами можуть бути, так”, – сказав він.

Нині рятувально-пошукові роботи продовжують в “Охматдиті” та будинку в Шевченківському районі.

Київська волонтерка Катерина Терехова стверджує, що 8 липня невідомі на місце удару по дитячій лікарні “Охматдиту” привезли отруєну воду. Крім волонтерів і її друзів хімічного отруєння зазнали двоє працівників поліції.

15 липня президент Володимир Зеленський підписав указ щодо внесення змін до складу Ставки Верховного Головнокомандувача.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 15 липня. З початку доби відбулося 110 бойових зіткнень.

Розгортання американських ракет середньої дальності на території Німеччини – це відповідь на вихід Москви з договору про ліквідацію ракет середньої та малої дальності, заявив офіційний представник уряду ФРН Штеффен Гебештрайт.

Кабінет Міністрів України виділяє 1,65 мільярда гривень на закупівлю сучасного обладнання для оновленого шкільного курсу “Захист України”, повідомив міністр з цифрової трансформації Михайло Федоров.

США та союзники пообіцяли винищувачі американського виробництва F-16 понад рік тому. Однак, офіційні особи НАТО посилаються на невелику кількість англомовних пілотів.