Росіяни влучили по «Охмадиту», де діти перебували на діалізі: є загиблі — МОЗ

Джерело: етер “Київ24

Внаслідок атаки ЗС РФ по дитячій лікарні “Охмадит” в Києві пошкоджено онкологічне відділення та токсикологічний корпус, де діти перебували на діалізі (штучно підтримували роботу нирок). Руйнувань зазнали реанімаційні та операційні.

На фото нижче зображено те, як після атаки росіян виглядають операційні дитячої лікарні.

Фото: @tinawine / X.com (Twitter)

У пошкоджених онкологічних відділеннях були чисті кімнати, які мали певне повітря, і окремий корпус, який також працював.

Глава МОЗ Віктор Ляшко сказав, що зараз є наступні задачі:

  • Евакуація постраждалих пацієнтів до інших закладів та пошук тих, хто може перебувати під завалами;
  • Встановити, чи зможе надалі працювати корпус, чи ні.

Фото: @tinawine / X.com (Twitter)

За його словами, треба знайти лікарні, де буде ШВЛ і безперебійне електроживлення для дітей.

Він наголосив, що нині утримається від коментарів щодо кількості постраждалих, оскільки ще триває рятувальна операція.

“Жертви, на жаль, є. На жаль”, — додав він.

Фото: ДСНС Києва

Раніше у МВС казали, що під завалами можуть перебувати люди. Рятувальники мають три години, коли шанси того, що постраждала людина виживе вищі. Зокрема станом на момент публікації новини у Києві відомо про щонайменше 25 постраждалих.

Фото: @tinawine / X.com (Twitter)

Українським захисникам вдалося просунутися на Куп’янському напрямку і в Запорізькій області, тоді як війська РФ просунулися на півночі Урожайного Донецької області, під Авдіївкою і Торецьком.

Станом на 22:00 в суботу, 13 липня, від початку цієї доби на фронті відбулося 149 бойових зіткнень. Напружена ситуація залишається на Покровському напрямку, також ворог активний на Харківському, Лиманському і Времівському напрямках.

Протягом дня, 13 липня, армія РФ здійснила 40 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 90 вибухів. 

У виданні The New York Times наголосили, що тепер, коли Україна озброєна далекобійними ракетами американського виробництва, вона націлилася на Крим, який є критичною базою для Росії.

Адміністрація Байдена запровадила візові обмеження для деяких китайських посадовців через нібито порушення прав людини, тоді як Пекін наклав санкції на шість американських компаній за причетність до продажу зброї Тайваню.