РФ випустила по Україні понад 40 ракет, цілившись по газовій та енергетичній інфраструктурі

Джерело: Володимир Зеленський
Президент України Володимир Зеленський повідомив деталі чергової масованої повітряної атаки Росії по Україні.
Уночі та вранці 15 січня ворог здійснив черговий ракетно-дроновий удар по Україні. Головна ціль – енергетика України, зокрема газова інфраструктура та енергетичні об’єкти.
Загалом було випущено понад 40 ракет, серед яких і балістичні. Силами ППО знищено щонайменше 30 ракет. Окрім цього, протягом ночі росіяни атакували Україну і безпілотниками, випустивши понад 70 БпЛА.
“Завдяки нашій ППО, усім задіяним підрозділам зберігаємо роботу нашої енергетичної системи”.
Водночас Зеленський наголосив, що Україна постійно потребує посилення своїх спроможностей у боротьбі з повітряними атаками окупантів.
“Партнери на саміті НАТО у Вашингтоні та у форматі “Рамштайн” дали обіцянки, які досі не реалізовані повністю. Ми говорили і про ліцензії на виробництво систем ППО та протиракет, що може стати однією з дієвих гарантій безпеки для України, і це теж реалістично й потрібно виконати”.
Зеленський подякував всім, хто допомагає Українській державі і зауважив, що “захистом України зʼясовується, чи здатна Європа і загалом демократичний світ зупиняти війни – надійно та на довгий час”.
- Через масований ракетний обстріл України у низці областей діють аварійні графіки відключень електроенергії.
- 15 січня під час ранкової масованої ракетної атаки російські окупанти вразили два об’єкти критичної інфраструктури у Львівській області.
8 липня у Брюсселі розпочався офіційний скринінг українського законодавства на відповідність праву Європейського Союзу у сфері енергетики.
8 липня Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський повідомив про відновленні позицій та утриманні територій Силами оборони у Курській та Бєлгородській областях РФ.
Журналістське розслідування, що ґрунтується на документах про російське виробництво безпілотників, показало співпрацю з китайськими компаніями.
Президент США Дональд Трамп заявив, що Вашингтон планує передати Україні нову партію оборонної зброї для захисту від російських атак. Це прозвучало 7 липня під час зустрічі з прем’єр-міністром Ізраїлю Біньяміном Нетаньягу у Білому домі.
Попри популярність чотириденного робочого тижня у багатьох країнах світу, в Україні його запровадження поки не розглядається на законодавчому рівні. У Державній службі зайнятості зазначають, що під час війни ринок праці функціонує за особливими умовами, тоді як скорочення тривалості робочого часу наразі можливе лише індивідуально – за домовленістю з роботодавцем.