Rheinmetall готує спеціалістів для роботи у своєму ремонтному центрі в Україні
Джерело: Spiegel
“Ми хочемо розпочати роботу після літньої перерви”, – прокоментував Паппергер.
За його словами, у центрах будуть працювати українці, які зараз знаходяться на навчаннях в Німеччині.
Як пояснили у виданні, ремонт в Україні міг би принести значні матеріально-технічні переваги, так як танки не потрібно буде транспортувати через кордон і назад в країну. Водночас усі усвідомлюють небезпеку російських атак.
Німеччина вже передала Україні сучасні танки Leopard 2A6. Однак, на думку військових, вирішальним для постійного використання є можливість системного обслуговування техніки.
На сьогодні жодних повідомлень про серйозні пошкодження танків з України не надходило, підкреслили у виданні. Проте через інтенсивне використання в бойових умовах різні вузли танків доводиться регулярно оглядати і, ймовірно, замінювати.
Очікується, що в найближчі місяці потреба в ремонті зросте через посилення контрнаступу Збройних Сил України.
Спроби відкрити ремонтні центри за межами України останнім часом виявилися складними, зокрема це стосується Польщі. За словами Паппергера, в планах створити майстерню в Румунії, зараз Rheinmetall шукає для цього промислового партнера в країні.
Варто додати, Rheinmetall спорядить Україні два комплекси протиповітряної оборони Skynex у 2023 році.
- Німецький оборонний концерн Rheinmetall у найближчі 12 тижнів планує відкрити в Україні завод з виробництва бронетехніки.
- Після того, як німецький оборонний концерн Rheinmetall заявив про намір побудувати завод з виробництва бронетехніки в Україні, у Росії почали погрожувати атаками на ще не існуюче підприємство. Водночас у Rheinmetall наголосили, що навіть попри російські погрози будуватимуть завод в Україні.
- До 2027 року Німеччина витратить на постачання озброєння України приблизно 17 мільярдів євро.
11 грудня міністерство закордонних справ Росії поскаржилося, що передача США Україні 20 мільярдів доларів коштом заморожених російських активів, було “простим пограбуванням”, і припустило, що Москва може “захопити західні активи” на своїй території “для посилення промислового потенціалу”.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 11 грудня. З початку доби відбулося 194 бойових зіткнення.
Науково-популярний проєкт “Альфа Центавра” опублікував OSINT-розрахунок застосування РФ ракети “Орєшнік”, попередивши про можливість нового удару російськими ракетами середньої дальності по території України, базуючись на аналізі авіаційних повідомлень (NOTAM) про закритий повітряний простір над полігоном “Капустин Яр”.
11 грудня Головнокомандувач Збройних Сил України генерал Олександр Сирський зустрівся з бійцями 38-ї окремої бригади морської піхоти на Покровському напрямку.
Українська делегація відвідала Ірландію для посилення співпраці з метою повернення незаконно депортованих і переміщених Росією українських дітей.