Rheinmetall готує спеціалістів для роботи у своєму ремонтному центрі в Україні
Джерело: Spiegel
“Ми хочемо розпочати роботу після літньої перерви”, – прокоментував Паппергер.
За його словами, у центрах будуть працювати українці, які зараз знаходяться на навчаннях в Німеччині.
Як пояснили у виданні, ремонт в Україні міг би принести значні матеріально-технічні переваги, так як танки не потрібно буде транспортувати через кордон і назад в країну. Водночас усі усвідомлюють небезпеку російських атак.
Німеччина вже передала Україні сучасні танки Leopard 2A6. Однак, на думку військових, вирішальним для постійного використання є можливість системного обслуговування техніки.
На сьогодні жодних повідомлень про серйозні пошкодження танків з України не надходило, підкреслили у виданні. Проте через інтенсивне використання в бойових умовах різні вузли танків доводиться регулярно оглядати і, ймовірно, замінювати.
Очікується, що в найближчі місяці потреба в ремонті зросте через посилення контрнаступу Збройних Сил України.
Спроби відкрити ремонтні центри за межами України останнім часом виявилися складними, зокрема це стосується Польщі. За словами Паппергера, в планах створити майстерню в Румунії, зараз Rheinmetall шукає для цього промислового партнера в країні.
Варто додати, Rheinmetall спорядить Україні два комплекси протиповітряної оборони Skynex у 2023 році.
- Німецький оборонний концерн Rheinmetall у найближчі 12 тижнів планує відкрити в Україні завод з виробництва бронетехніки.
- Після того, як німецький оборонний концерн Rheinmetall заявив про намір побудувати завод з виробництва бронетехніки в Україні, у Росії почали погрожувати атаками на ще не існуюче підприємство. Водночас у Rheinmetall наголосили, що навіть попри російські погрози будуватимуть завод в Україні.
- До 2027 року Німеччина витратить на постачання озброєння України приблизно 17 мільярдів євро.
Голова європейської дипломатії Кая Каллас привітала тверду позицію президента США Дональда Трампа щодо Росії, втім, розкритикувала ультиматум у 50 днів, оскільки росіяни продовжують неспровоковане вторгнення. Вона також закликала США підкріпити санкції військовою підтримкою України.
Ввечері 14 липня президент Володимир Зеленський провів розмову з главою Білого дому Дональдом Трампом. Сторони зокремо обговорили зміцнення українських позицій для досягнення миру.
Президент Володимир Зеленський, наголосивши на пріоритетності розвитку власного виробництва в Україні, підтвердив намір призначити нинішнього главу уряду Дениса Шмигаля новим очільником Міноборони.
Президент США Дональд Трамп 14 липня оголосив про різке збільшення збройових постачань країнам НАТО у межах нового плану озброєння України. Угода передбачає постачання ракет, засобів ППО та артилерійських снарядів, котрі зрештою мають спорядити Києву.
14 липня під час зустрічі з генсеком НАТО Марком Рубіо, президент США Дональд Трамп заявив, що збирається надсилати “найсучаснішу зброю” Альянсу, котрий зможе передати її Україні.