Російське командування не дає лікуватись окупантам, які зазнали легких поранень – ГУР

Джерело: Головне управління розвідки Міноборони України

За інформацією української розвідки, військове командування РФ не дає дозволу на лікування своїх армійців, які зазнали легких поранень у війні проти України.

За даними ГУР, цивільні медзаклади на ТОТ України переповнені пораненими російськими окупантами.

Та навіть те, що окупантами довелось зайняти цивільні лікарні, не дає змоги лікувати усіх поранених росіян.

У зв’язку з цим російське командування вирішило відмовляти у лікуванні легким пораненим.

“Медичну допомогу сяк-так надають окупантам з пораненнями середнього ступеня. А важких через брак обладнання та кваліфікованих спеціалістів відправляють на Росію ― доїжджають не всі”, – наголосили у розвідці.

У ГУР додали, що гострою проблемою для окупантів також стали передбачені після поранень реабілітаційні відпустки для окупантів, адже не всі росіяни після них повертаються на фронт.

“Факти неповернення з “реабілітації” зумовили рішення скасувати такі відпустки взагалі ― ще один метод, яким російське окупаційне командування намагається припинити масове дезертирство”, – резюмували у ГУР.

  • За даними української розвідки, зруйнувати єдність всередині України росіяни планують шляхом проведення декількох гібридних підривних кампаній поряд із продовженням інтенсивних бойових дій.

У Міндовкіллі повідомили, що Україна отримала шанс не просто відновити інфраструктуру після війни, а й зробити економіку дружньою до довкілля, відкритою для інновацій і рівною для всіх громадян. Одним із ключових інструментів такого переходу може стати розвиток “зелених” робочих місць.

Президент США Дональд Трамп заявив, що не досяг жодного прогресу у переговорах про припинення вогню в Україні під час телефонної розмови з главою Росії Володимиром Путіним 3 липня.

У переговорах про членство в ЄС країни-кандидати впорядковують законодавчі зміни за “кластерами” – тематичними блоками європейського права, які охоплюють ключові сфери політики. Україна має пройти шість таких кластерів, гармонізувавши своє законодавство з нормами ЄС.

Німеччина опрацьовує можливість постачання Україні додаткових систем протиповітряної оборони. Мова про закупівлю ЗРК Patriot у США.

3 липня МЗС України запросило посла Угорщини у зв’язку з черговими недружніми заявами угорської сторони.