Російські «миротворці» загинули у Карабаху

Джерело: пресслужба міноборони РФ

20 вересня у Нагірному Карабаху обстріляли автомобіль із так званими російськими миротворцями, у відомстві підтвердили загибель громадян РФ.

Зауважується, що після повернення зі спостережної посади російського миротворчого контингенту в районі населеного пункту Джанятаг автомобіль з російськими військовими зазнав обстрілу.

В результаті обстрілу російські військовослужбовці, які перебували в автомобілі, загинули.

Для з’ясування всіх обставин пригоди на місці працюють російські та азербайджанські представники слідчих органів, – мовиться у дописі російського відомства.

Зауважимо, 20 вересня влада Нагірного Карабаху заявила, що прийняла режим припинення вогню, запропонований російською миротворчою місією в спірному регіоні. Близько 100 осіб було вбито й ще сотні зазнали поранень внаслідок військових дій.

Іран відкрив вогонь по вантажному судну, яке намагалося пройти через Ормузьку протоку. Про це Reuters повідомили двоє американських посадовців на умовах анонімності.

Ізраїль заявив, що не виведе війська з південного Лівану, доки “Хезболла” не буде роззброєна та демілітаризована. Таку позицію уряд озвучив на тлі переговорів із Ліваном у Вашингтоні за посередництва США.

Жінку, яка у квартирі в Костянтинівці майже 18 років зберігала муміфіковане тіло своєї померлої доньки, попередньо госпіталізували до Дніпропетровської психіатричної лікарні з посиленим режимом.

Країни Євросоюзу погодили візові обмеження для громадян Сомалі через недостатню співпрацю країни у поверненні своїх громадян, які незаконно перебувають у ЄС. Рішення стало частиною ширшого курсу блоку на посилення контролю над міграцією.

Франція та Італія мають застереження щодо пропозиції ЄС заборонити в’їзд до блоку колишнім російським військовим. Париж і Рим не виступають проти обмежень як таких, але побоюються, що нинішній варіант може відкрити шлях до ширшої заборони для громадян РФ.