Російські «миротворці» загинули у Карабаху

Джерело: пресслужба міноборони РФ

20 вересня у Нагірному Карабаху обстріляли автомобіль із так званими російськими миротворцями, у відомстві підтвердили загибель громадян РФ.

Зауважується, що після повернення зі спостережної посади російського миротворчого контингенту в районі населеного пункту Джанятаг автомобіль з російськими військовими зазнав обстрілу.

В результаті обстрілу російські військовослужбовці, які перебували в автомобілі, загинули.

Для з’ясування всіх обставин пригоди на місці працюють російські та азербайджанські представники слідчих органів, – мовиться у дописі російського відомства.

Зауважимо, 20 вересня влада Нагірного Карабаху заявила, що прийняла режим припинення вогню, запропонований російською миротворчою місією в спірному регіоні. Близько 100 осіб було вбито й ще сотні зазнали поранень внаслідок військових дій.

Суд Сеула виніс вирок колишній першій леді Південної Кореї Кім Кон Хі. Її засудили до семи років позбавлення волі.

Міжнародна морська організація ООН призупинила свою операцію з супроводу суден через Ормузьку протоку після того, як один з кораблів повідомив про атаку.

Очільник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус повідомив про наслідки російських атак по регіону.

Контррозвідка СБУ разом з воїнами 3-го армійського корпусу ЗСУ затримали агента РФ, який коригував ворожий вогонь по захисниках Лимана на Донеччині.

Міноборони РФ заявляє про найбільшу нічну атаку на Росію з початку повномасштабного вторгнення.