Російські «миротворці» загинули у Карабаху

Джерело: пресслужба міноборони РФ

20 вересня у Нагірному Карабаху обстріляли автомобіль із так званими російськими миротворцями, у відомстві підтвердили загибель громадян РФ.

Зауважується, що після повернення зі спостережної посади російського миротворчого контингенту в районі населеного пункту Джанятаг автомобіль з російськими військовими зазнав обстрілу.

В результаті обстрілу російські військовослужбовці, які перебували в автомобілі, загинули.

Для з’ясування всіх обставин пригоди на місці працюють російські та азербайджанські представники слідчих органів, – мовиться у дописі російського відомства.

Зауважимо, 20 вересня влада Нагірного Карабаху заявила, що прийняла режим припинення вогню, запропонований російською миротворчою місією в спірному регіоні. Близько 100 осіб було вбито й ще сотні зазнали поранень внаслідок військових дій.

Президент США Дональд Трамп пообіцяв накласти 100% мита на будь-яку європейську країну, яка запровадить податок на цифрові послуги для американських технологічних гігантів.

В центрі Лондона мав відбутися захід, присвячений тому, як світ може адаптуватися до екстремальної спеки. Його скасували через різке підвищення температури.

Україні вдалося звільнити ще сімох цивільних громадян, яких Росія роками незаконно утримувала у неволі.

У Сумах знову зросла кількість поранених унаслідок ранкової атаки РФ по місту 27 червня.

Виконавчий комітет Міжнародної федерації важкої атлетики (IWF) дозволив спортсменам всіх вікових груп з Росії та Білорусі брати участь у змаганнях.