Російські «миротворці» загинули у Карабаху

Джерело: пресслужба міноборони РФ

20 вересня у Нагірному Карабаху обстріляли автомобіль із так званими російськими миротворцями, у відомстві підтвердили загибель громадян РФ.

Зауважується, що після повернення зі спостережної посади російського миротворчого контингенту в районі населеного пункту Джанятаг автомобіль з російськими військовими зазнав обстрілу.

В результаті обстрілу російські військовослужбовці, які перебували в автомобілі, загинули.

Для з’ясування всіх обставин пригоди на місці працюють російські та азербайджанські представники слідчих органів, – мовиться у дописі російського відомства.

Зауважимо, 20 вересня влада Нагірного Карабаху заявила, що прийняла режим припинення вогню, запропонований російською миротворчою місією в спірному регіоні. Близько 100 осіб було вбито й ще сотні зазнали поранень внаслідок військових дій.

У Карпатах вдалося врятувати двох маленьких ведмежат, які залишилися без матері. Їх передали до Реабілітаційного центру бурого ведмедя Національного природного парку “Синевир”.

На Сумщині за минулу добу, 22 червня, внаслідок російських атак загинуло троє осіб, ще 13 постраждало. Серед жертв та поранених – діти.

Зранку 23 червня російські окупанти вдарили по Запорізькому району.

Вранці 23 червня російські окупанти атакували зупинку громадського транспорту у Херсоні, поранивши чоловіка.

Протягом ночі 23 червня російські окупанти атакували Дніпропетровщину. Є постраждалий та руйнування.